وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

خدمات رایگان ایرانسل به مناسبت ماه مبارک رمضان

انتشار ۱۳۹۴/۳/۳۱ . ۸۶۱۵ بازدید
ایرانسل با اعلام جزئیات جشنواره رمضان ۹۴ خود، از عرضه یک هفته مکالمه و پیامک هدیه نامحدود، شارژ ۲ برابری رایگان و اعطای مجموعا ۱ گیگابایت ترافیک اینترنت رایگان ۵ ماهه به مشترکین جدید و همچنین ارائه طرح ۱۲ ساعت خوش برای برقراری مکالمه و تبادل پیامک، مکالمه سحرگاهی رایگان، عرضه سرویس گروه طلایی، شارژ هدیه و طرح تعرفه قرمز ویژه رمضان به تمامی مشترکین جدید و قدیمی خود خبر داد.


یک هفته مکالمه و پیامک نامحدود

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، تمامی مشترکین جدید سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل در بازه زمانی ۱ تا ۲۳ تیرماه سال جاری، با فعال‌سازی سیم‌کارت اصلی و یا هدیه خود و خرید اولین شارژ حداقل هزار تومانی، از یک هفته مکالمه و پیامک هدیه نامحدود داخل شبکه بهره‌مند خواهند شد.
بر اساس خط مشی استفاده منصفانه، در این طرح هر کاربر قادر به ارسال حداکثر ۱۰ هزار پیامک داخل شبکه است.

مشترکین جدید، با خرید هر شارژ حداقل ۵ هزار تومانی، ۲ برابر مبلغ شارژ خریداری شده در همان روز اعتبار شگفت انگیز مکالمه ایرانسلی دریافت می‌کنند. اطلاع از باقیمانده این اعتبار هدیه با شماره‌گیری کد #۳۲*۱۴۱* امکان پذیر است.


۱گیگابایت اینترنت رایگان

همچنین با فعال‌سازی سیم‌کارت و اولین شارژ حداقل ۲ هزار تومانی، ۵۰۰ مگابایت اینترنت همراه هدیه برای ۵ ماه شامل ماهانه ۱۰۰ مگابایت ترافیک اینترنت رایگان به مشترکین جدید سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل تعلق می‌گیرد.

مشترکین جدید ایرانسل، در صورت تمایل می‌توانند ظرف مدت یک هفته پس از فعال‌سازی سیم‌کارت اصلی، یک سیم کارت هدیه دریافت کنند. برای درخواست سیم کارت هدیه لازم است یک پیامک بدون متن به شماره ۲۱۱۲ ارسال شود تا کدپستی ثبت شده در سیستم برای مشترک ارسال شود. در صورت صحت این کد پستی، ضروری است برای تایید نهایی یک پیامک دیگر به شماره ۲۱۱۵ ارسال شود. سیم کارت هدیه، بدون هزینه به نشانی مشترک ارسال می‌شود و با فعال‌سازی این سیم‌کارت و اولین شارژ حداقل ۲ هزار تومانی، ۵۰۰ مگابایت اینترنت همراه رایگان با همین شرایط به سیم‌کارت هدیه نیز تعلق می‌گیرد.
مشاهده اعتبار باقیمانده اینترنت همراه هدیه، با شماره‌گیری کد #۲۸*۱۴۱* در هر لحظه امکان پذیر است.

طرح‌های یک هفته مکالمه و پیامک هدیه نامحدود، شارژ ۲ برابر رایگان و ترافیک اینترنت هدیه، شامل شارژ شگفت انگیز و یا دریافت شارژ از طریق سرویس شارژ خط به خط نمی‌باشند.


۱۲ ساعت مکالمه و پیامک رایگان

از سویی دیگر، تمامی مشترکین جدید و قدیمی سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل با استفاده از طرح «۱۲ساعت خوش» می‌توانند با شماره‌گیری کد #۳*۳*۳*۵۵۵* و پرداخت ۳ هزار تومان، از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر روز بعد و برای مجموعا ۶ ساعت، مکالمه رایگان ایرانسلی داشته باشند.

کاربران حرفه‌ای پیامک هم می‌توانند با شماره‌گیری کد #۴*۳*۳*۵۵۵* و پرداخت ۵۰۰ تومان، از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر روز بعد، هزار پیامک ایرانسلی رایگان ارسال کنند.


مکالمه رایگان در جزیره هوشمند ایرانسل

مشترکین خدمات جزیره ایرانسل می‌توانند در ماه مبارک رمضان امسال، علاوه بر تخفیف‌های فوق‌العاده در ساعات مختلف روز، تا ۱۰۰ درصد تخفیف مکالمه سحرگاهی دریافت کنند. مشترکین برای استفاده از این تخفیف‌های هوشمند لازم است با شماره‌گیری کد #۱*۱۳۵* و یا ارسال عدد ۱ به شماره ۱۳۵، به صورت رایگان به عضویت سرویس جزیره هوشمند درآیند.

محاسبه و اعمال تخفیف مکالمه در این سرویس، بر اساس ترافیک شبکه و به صورت هوشمند انجام می‌شود. میزان تخفیف در لحظه، با فعال‌سازی قابلیت پخش سلولی گوشی روی نمایشگر تلفن همراه و یا شماره گیری کد #۰*۱۳۵* امکان‌پذیر است.


گروه طلایی

تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با ایجاد یک گروه طلایی از شماره‌های ایرانسل دوستان و یا همکاران خود از ۲۰ درصد تخفیف در برقراری تماس با اعضای گروه برخوردار شوند.
برای ایجاد این فهرست ویژه کافی است ۲ شماره اعتباری ایرانسلی دیگر به دلخواه و با شماره‌گیری کد #۳۴۰* در «فهرست طلایی» ثبت شوند. هزینه عضویت در این سرویس ماهانه ۲ هزار تومان تعیین شده است.


شارژ هدیه

تا ۲۸ تیرماه، با هربار شارژ حداقل ۵ هزار تومانی، معادل مبلغ شارژ در همان روز، شارژ شگفت انگیز مکالمه ایرانسلی به مشترکین تعلق می‌گیرد. اطلاع از باقیمانده این اعتبار هدیه از طریق شماره‌گیری کد #۳۲*۱۴۱* ممکن است. این طرح شامل شارژ شگفت انگیز و یا دریافت شارژ خط به خط نمی‌شود.


طرح قرمز

طرح تعرفه قرمز، در ماه مبارک رمضان با امکان مکالمه رایگان عرضه می‌شود. بر این اساس مشترکین اعتباری ایرانسل می‌تواند این طرح را فعال کرده و از ساعت ۱ تا ۹ صبح، ۲ ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی داشته باشند.
فعال‌سازی این طرح به صورت هفتگی با هزینه ۲ هزار تومان و با شماره‌گیری #۱*۱*۳*۵۵۵* و به صورت ماهانه با هزینه ۴ هزار تومان و با شماره گیری #۱*۲*۳*۵۵۵* امکان‌پذیر است.


در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل نظیر پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز و جزیره هوشمند ایرانسل، تا پایان اعتبار طرح مربوط، امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست