وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

حجاج ایرانی 10میلیون و 700 هزار دقیقه مکالمه کردند

انتشار ۱۳۹۳/۸/۹ . ۱۲۳۳ بازدید
حجاج بیت الله الحرام در ایام حج تمتع امسال 10 میلیون و 700 هزار دقیقه مکالمه تلفنی از مقصد عربستان به ایران و بالعکس داشتند و بیشتران میزان مکالمه مربوط به روز 15 مهرماه بین دو عید غدیر و قربان بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، شرکت ارتباطات زیرساخت میزان ترافیک ارتباطی زائران خانه خدا با بستگانشان در ایران را 10 میلیون و 700 هزار دقیقه در ایام حج تمتع امسال اعلام کرد.

از این میزان 8 میلیون و 300 هزار دقیقه ترافیک صادره و دو میلیون و 400 هزار دقیقه ترافیک وارده از عربستان به کشورمان بوده است.

ترافیک حج تمتع سال 1393 از 10 شهریورماه سال جاری با اعزام زائران ایرانی به کشور عربستان آغاز شد و از 10 هزار دقیقه ترافیک صادره و 10 هزار دقیقه ترافیک وارده در روزهای ابتدایی، به 320 هزار دقیقه ترافیک صادره و 70 هزار دقیقه ترافیک وارده در شلوغترین روز که 15 مهرماه بین دوعید قربان و غدیر بود، رسید.

بر این اساس به طور متوسط زمان مکالمات (ACT) رد و بدل شده با کشور عربستان حدود 2 دقیقه برآورد شده است.

شرکت ارتباطات زیرساخت برای ارتباطات رومینگ، علاوه بر امکانات سیگنالینگی کمپانی الجوال، از امکانات سیگنالینگی سه ترانزیت کننده بزرگ از کشورهای بلژیک، آلمان و امارات برای انتقال ترافیک رومینگ زائران ایرانی استفاده کرد. همچنین برای تسهیل ارتباط زائران و ارتباط با کشور عربستان در این ایام، علاوه بر مسیرهای مستقیم، تعداد 11 کمپانی ترانزیت کننده معتبر به مجموعه ظرفیتهای حمل ترافیک عربستان اضافه شد.
read here link how to cheat
read read here what is infidelity
how do you get abortion pills third trimester abortion click here
website day after pill abortion pill stories
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست