وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

جزئیات بیشتر از طرح بی نهایت رایتل

انتشار ۱۳۹۳/۳/۲۱ . ۱۸۳۰ بازدید
مشترکین دائمی رایتل می توانند با طرح بی نهایت رایتل، باخیال راحت مکالمه کنند، پیامک بزنند و از اینترنت پرسرعت همراه لذت ببرند.

به گزارش روابط عمومی رایتل، مشترکان دایمی این اپراتور می توانند با استفاده از طرح بی نهایت، بدون نگرانی از صورتحساب خود به هر میزان که تمایل دارند با رعایت سقف مصرف منصفانه از مکالمه صوتی، پیامک و اینترنت استفاده کنند.

براساس این گزارش هزینه فعال سازی این طرح ماهیانه 50 هزار تومان بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده بوده که طبق آن مشترک با پرداخت این مبلغ می تواند از مکالمه، پیامک، پیام چندرسانه ای و اینترنت استفاده کند.

خرید این طرح به صورت 3 ماه یک بار است که پس از آن مشترک می تواند ماهانه از 10,000 دقیقه مکالمه، 10,000 پیامک و همچنین 10,000 پیام چند رسانه ای درون شبکه و همچنین 500 دقیقه مکالمه صوتی و 500 پیامک خارج از شبکه رایتل (تماس با سایر اپراتورها یا تلفن های ثابت) به همراه 30 گیگابایت اینترنت پرسرعت رایتل (10 گیگابایت + 20 گیگابایت ساعات افت مصرف) استفاده کنند.

لازم به ذکر است هیچ گونه ودیعه ای در این طرح از مشترکین رایتل دریافت نخواهد شد . مشترک دارای طرح بی نهایت در صورت عبور از سقف های مجاز تعیین شده در هر یک از سرویس ها، تنها در همان سرویس با تعرفه های عادی رایتل شارژ و مبلغ مذکور در قبض مشترک اعلام خواهد شد.

رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.
cheaters caught married men cheat with men website
open cheat on my wife cheat on my wife
my boyfriend cheated on me with my mom cheat on wife link
what makes women cheat wife cheated how to cheat husband
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست