وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

توضیح واعظی درباره هک سیم کارت‌های ایرانسل

انتشار ۱۳۹۳/۱۲/۵ . ۳۸۱۹ بازدید
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد گزارشی مبنی بر هک سیم کارت های اپراتور ایرانسل توسط سازمان های جاسوسی در اروپا و آمریکا توضیح داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود واعظی امروز در حاشیه دیدار با وزیر ارتباطات کشور آذربایجان در جمع خبرنگاران در مورد گزارشی که براساس آن برخی سیم کارت های مشترکان ایرانسل توسط سازمان جاسوسی آمریکا هک شده است، اظهار داشت: ما در ایران هم مرکز عملیات امنیت (SOC ) و مرکز ماهر داریم که از نظر امنیتی بر روی شبکه های رایانه ای کار می کنند و همواره اعلام کرده ایم که کاربران در استفاده از این شبکه ها اصول امنیتی را رعایت کنند.

وی با تاکید بر اینکه تلفن همراه برای کارهای ضروری و عادی باید به کار گرفته شود، خاطرنشان کرد: بارها توصیه کرده ایم که هیچ یک از مسئولان کارهای طبقه بندی شده و در درجه اهمیت را از طریق موبایل انجام ندهند؛ چرا که تلفن ثابت به مراتب امن تر از موبایل است.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه موضوع هک سیم کارت های ایرانسل را بررسی می کنیم، ادامه داد: این موضوع که مربوط به شنود مکالمات تلفنی است همیشه بوده و پیش از این نیز گفته شده بود که گفتگوهای صدراعظم آلمان نیز شنود می شد. در این گزارش نیز گفته شده است که شبکه های مختلفی در دنیا مورد هک قرار گرفته اند که یکی از آنها اپراتور ایرانسل بوده است.

واعظی افزود: موضوعی که مربوط به وزارت ارتباطات است این است که امنیت شبکه ارتباطی را تامین کند؛ بر این اساس در ۶ ماه گذشته ۲۰۰ میلیارد تومان در زمینه امنیت فضای اطلاعات سرمایه گذاری کرده ایم.

وی از مردم خواست از شبکه های اجتماعی موبایلی با میزبانی داخل استفاده کنند و برای ارتباطاتشان از تلفن ثابت با سیم که امنیت بیشتری را تضمین می کند، استفاده کنند و تنها استفاده ضروری از موبایل داشته باشند.
find an affair women who cheat redirect
what makes women cheat wife cheated how to cheat husband
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست