وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

تقاضا برای سیم‌کارت رایتل کاهش می‌یابد

انتشار ۱۳۹۳/۶/۱۱ . ۱۳۶۳ بازدید
رئیس انجمن فروشندگان سیم‌کارت گفت: ارائه خدمات نسل سوم از سوی همراه اول و ایرانسل بدون تعویض سیم‌کارت مشترکان، می‌تواند موجب کاهش تقاضا برای رایتل شود.

افشار فروتن لاریجانی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، درباره تأثیر خدمات نسل سوم بر بازار عرضه و تقاضای سیم‌کارت اظهار کرد: با ورود تکنولوژی‌های جدید در شبکه‌های ارتباطی، فضا برای فعالان سابق رقابتی‌تر می‌شود و قطعا با این رقابت شاهد ارتقای کیفیت خدمات خواهیم بود.

وی عنوان کرد: به عقیده من آنچه که برای کاربران و مردم در زمینه خدمات نسل سوم مهم و جذاب به نظر می‌رسد، خدمات تصویری است که در حال حاضر به دلیل نبود پیوست فرهنگی جلوی عرضه آن را گرفته‌اند.

او خاطر نشان کرد: ارائه خدمات تصویری تنها دلیل راه‌گزینی رایتل در بازار ارتباطی بود اما اکنون که همراه اول و ایرانسل نیز بدون تغییر سیم‌کارت مشترکان خود وارد خدمات‌دهی این نسل شده‌اند، قطعا موجب تأثیر در بازار تقاضای رایتل می‌شوند.

فروتن گفت: زمانیکه نسل سوم در تمامی اپراتورها وجود دارد، مشترکان نیاز به خرید سیم‌کارت اپراتوری که تا قبل نسل سومی بوده ندارند و از این جهت تقاضای بازار آن اپراتور کاهش می‌یابد.

رئیس انجمن فروشندگان سیم‌کارت ابراز کرد: البته رایتل هم می‌تواند با ارائه سرویس‌ها و خدمات بیشتر و جذاب‌تر، بازار خود را حفظ کند. در واقع تمامی اپراتورها با توجه به اینکه اینترنت پرسرعت یکی از مقوله‌های نسل سوم است ناگزیر به ارائه خدماتی هستند که رقابت‌پذیر باشد.

وی درباره میزان تقاضای فعلی سیم‌کارت‌های همراه اول و ایرانسل نیز گفت: تغییری را در بازار این دو اپراتور شاهد نبودیم زیرا بحث نسل سوم جدید است و باید صبر کرد تا پوشش این اپراتورها در کشور سراسری شود ولی میزان تقاضا برای اپراتور سوم (رایتل) با توجه به فعالیت‌های رسانه‌ای همراه اول و ایرانسل قطعا تحت تأثیر قرار می‌گیرد.
link signs of unfaithful husband My girlfriend cheated on me
how many men have affairs my wife emotionally cheated on me why some women cheat
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست