وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

تفاوت نسل چهارم موبایل با نسلهای قدیمی تر

انتشار ۱۳۹۳/۹/۱۲ . ۲۴۳۹ بازدید
دزفولی - مدیرعامل شرکت ایرانسل امروز در نشست راه اندازی تجاری این خدمات در کشور گفت: در نسل چهارم موبایل سرعت دانلود بین 10 تا 40 مگابیت بر ثانیه، سرعت آپلود یک تا 15 مگابیت بر ثانیه و مدت زمان پاسخگویی 50 تا 150 میلی ثانیه است.

این درحالی است که سرعت دانلود در نسل دوم و نسل سوم موبایل به ترتیب 10 کیلوبیت تا 130 کیلوبیت و 1 تا 5 مگابیت است و سرعت آپلود نیز به ترتیب 8 تا 130 کیلوبیت و 200 تا 500 کیلوبیت بر ثانیه و مدت زمان پاسخگویی به ترتیب 300 تا 700 میلی ثانیه و 100 تا 120 میلی ثانیه است.

به گفته وی در حال حاضر 331 شبکه LTE در 112 کشور جهان و 603 شبکه نسل سوم در 216 کشور جهان به صورت تجاری راه‌اندازی شده است.


100 میلیارد برنامه کاربردی در دنیا دانلود می شود


وی با اشاره به رشد در میزان درآمد بخش‌های مختلف اکوسیستم پهن باند همراه گفت: درحال حاضر بیش از 100 میلیارد برنامه کاربردی در سال در سطح دنیا دانلود می‌شود و اقتصاد برنامه‌های کاربردی بیش از 10 میلیارد یورو در سال تنها در اروپا درآمد ایجاد می‌کند.

دزفولی افزود: افزایش نزدیک به 181 درصدی درآمد تولیدکنندگان محتوا و برنامه‌های کاربردی به عنوان فعالان عرصه فرهنگ تا سال 2020 و افزایش 22 درصدی سهم درآمد تولیدکنندگان محتوا و برنامه‌های کاربردی از کل درآمد ایجاد شده در اکوسیستم پهن باند همراه از دیگر ویژگی‌های آن است.

مدیرعامل ایرانسل ، اهداف کمی شبکه ملی اطلاعات را دسترسی کاربران ایرانی به پهنای باند 20 مگابیت بر ثانیه ، پرداخت 80 درصد هزینه‌ها به صورت الکترونیکی، ارایه الکترونیکی صد درصد خدمات دولت به دولت، اتصال 60 درصد از خانوارها و تمامی کسب و کارها به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت تا پایان برنامه پنجم برنامه عنوان کرد گفت: تحقق این اهداف با اجرای دسترسی به اینترنت باندپهن صورت می گیرد.

وی با اشاره به افزایش 132 درصدی در مصرف دیتا اعلام کرد مصرف ماهیانه دیتا در آبان ماه به بیش چهار هزار ترابایت رسیده است و این میزان مصرف در قیاس با دوره قبل از بهره‌برداری در شهرهای تحت پوشش اینترنت پهن باند بیش از 132 درصد رشد یافته است؛ در همین حال سرعت انتقال داده در شبکه اینترنت پهن باند ایرانسل درحال حاضر به طور متوسط 15 برابر نسل قبلی است و 60 درصد از مشـتریان دیتا در 75 شهر در منـاطق تحت پوشش نسل سوم قرار دارند.


تعرفه و نحوه استفاده از نسل چهارم موبایل


مدیرعامل ایرانسل میزان سرمایه گذاری در نسل سوم و چهارم موبایل را یک میلیارد یورو عنوان کرد و با بیان اینکه تعرفه اتصال به این شبکه، نیم ریال به ازای هرکیلوبیت بر ثانیه براساس مصوبه رگولاتوری است گفت: قیمت سیم کارت جدید نسل چهارم – یوسیم- 20 هزارتومان و قیمت تعویض با سیم کارت فعلی 10 هزار تومان است.

به گفته وی علاوه بر خرید بسته های حجمی مصرفی سیم کارت نسل چهارم ، امکان خرید سیم کارتهای این تکنولوژی از مراکر فروش این اپراتور وجود دارد و انواع مودم ها برای اتصال به شبکه وای فای 4G نیز عرضه شده است.
click meet and cheat married men that cheat
read go my wife cheated on me now what
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست