وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

تغییر اپراتور تلفن همراه بدون تعویض شماره

انتشار ۱۳۹۴/۵/۲۳ . ۱۱۷۰ بازدید
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راه‌اندازی سیستم تغییر اپراتور تلفن همراه بدون تعویض شماره تا سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا در خراسان شمالی، محمود واعظی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تا سال آینده مردم می توانند بدون این که شماره تلفن همراه خود را عوض کنند، طی یک سال دوبار اپراتور مورد نظرشان را تغییر دهند.

وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای عنوان کرد: بدون شک این امر سبب ایجاد گشایش هایی در حوزه فناوری اطلاعات می شود؛ بنابراین می توانیم در تعاملات با کشورهای دیگر به منطور انتقال فناوری و یا خط تولید آزادانه کشور مورد نظر را انتخاب کنیم.

واعظی افزود: در این صورت رقابتی شدن تکنولوژی بالا رفته و کشورهای مختلف می توانند در مناقصه ها شرکت کنند؛ در این راستا قیمت ها نیز کاهش می یابد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در حوزه انتقال فناوری با کشورها می توان آزادانه عمل کرد، گفت: هنگام خرید از خارج کشور نیز دیگر مجبور به پرداخت همه پول به صورت یکجا نیستیم بلکه آن را می توان در فواصل زمانی مختلف پرداخت کرد.

وی خاطرنشان کرد: با انجام مذاکرات هسته ای می توان قدم های بزرگی در توسعه تکنولوژی فضایی و ماهواره ای برداشت.

واعظی در خصوص زیر ساخت های خراسان شمالی نیز اظهار کرد: با توجه به ضعف زیر ساخت های خراسان شمالی با استان های دارای قدمت، توسعه شاخص ها نیازمند زمان است.

او ادامه داد: سال گذشته 1620 میلیارد ریال به منظور نوسازی شبکه تلفن همراه و ایجاد نسل سوم، فیبر نوری و توسعه زیرساخت ها در استان هزینه شده که امسال نیز مقرر است۶۸۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر در این منطقه هزینه شود.
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست