وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

تخلف در فروش سیم کارتهای حقوقی در بازار

انتشار ۱۳۹۴/۲/۱۴ . ۱۴۳۷ بازدید
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از شناسایی برخی تخلفات در فروش سیم کارتهای شخصیتهای حقوقی در بازار آزاد خبر داد و گفت: این تخلف مصداق تخلف اقتصادی محسوب شده و با آن برخورد می شود.

غلامرضا داداش زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بررسی های صورت گرفته از سوی معاونت نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات ارتباطات بر ساماندهی سیم کارتهای موبایل در کشور اظهار داشت: مواردی در بازار آزاد مشاهده شده است که برخی اشخاص نسبت به فروش سیم کارتهای انبوه سازمانی در بازار آزاد اقدام کرده اند.

وی با تاکید براینکه طرح ساماندهی بازار سیم کارتهای حقوقی نیز آغاز شده است ادامه داد: این طرح بر سیم کارتهایی نظارت دارد که توسط شرکتها و مطابق قانون به صورت انبوه خریداری شده تا در مجموعه های سازمانی مورد استفاده قرار گیرد و مالکیت آن با شخصیت حقوقی است.

معاون نظارت رگولاتوری اضافه کرد: متاسفانه مواردی مشاهده شده که این سیم کارتها که اغلب به صورت انبوه و شماره های پشت سرهم تعریف شده است در بازار آزاد توسط افراد حقیقی به فروش می رسد.

وی این موضوع را مصداق بارز تخلف اقتصادی برشمرد و گفت: به شدت به این افراد اخطار می دهیم و در صورت مشاهده این موارد با شرکتهای مدنظر برخورد قانونی و حقوقی صورت می گیرد.

داداش زاده تصریح کرد: این سیم کارتها به نام شرکتها و سازمانها به ثبت رسیده و به هیچ عنوان حق فروش در بازار آزاد برای آن وجود ندارد.

وی گفت: به زودی آمار تخلف در این زمینه را نیز اعلام خواهیم کرد.
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست