وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

تخفیف های رایتل ویژه بازدیدکنندگان نمایشگاه تلکام

انتشار ۱۳۹۴/۷/۲ . بروز رسانی ۱۳۹۴/۷/۸ ۱۱:۱۲ . ۲۷۲۱ بازدید

رایتل برای تمامی بازدیدکنندگان از نمایشگاه تلکام هدایا و تخفیف های کم نظیری را در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور برای مشترکین خود و سایر بازدید کنندگان از نمایشگاه تلکام 94 هدایایی را در نظر گرفته است .

اولین بسته تخفیفی ویژه تلکام، اهدای سیم کارت دیتای رایتل با تخفیف استثنایی به مراجعه کنندگان غرفه رایتل است، بدین ترتیب که با ارایه کارت ملی توسط مشترک، فرایند ثبت نام و فعالسازی سیم کارت در محل نمایشگاه انجام شده و سیم کارت فعال به مشترک تحویل می شود.

هدیه دیگر ، اهدای تخفیف 50 درصدی جهت خرید سیم کارت اعتباری رایتل به همراه هدایای یک ماهه است که در محل غرفه ی رایتل انجام خواهد شد .

براساس این گزارش متقاضیان می توانند با مراجعه به غرفه رایتل و وارد کردن شماره ملی خود در وب کیوسک های تعبیه شده برای ارایه ووچر (برگه تخفیف)، برگه تخفیف را دریافت کرده و از طریق وب سایت رایتل و یا مراجعه به فروشگاه های اصلی رایتل اقدام به خرید سیم کارت اعتباری نمایند.

گفتنی است هدایای بسته آغازین سیم کارت اعتباری شامل 500 مگابایت اینترنت، 10 هزار دقیقه تماس صوتی و10 هزار پیامک درون شبکه ای با اعتبار 30 روز است.

همچنین مشترکین فعلی رایتل در انواع سیم کارت های اعتباری، دایمی و دیتا، می توانند با شرکت در نظر سنجی که در نمایشگاه تلکام از طریق وب کیوسک های مستقر، انجام می شود، هدیه دریافت کنند.

گفتنی است به بازدیدکنندگان از نمایشگاه که به همراه کودک خود در فعالیت های جانبی غرفه کودک رایتل مشارکت نمایند بن ویژه سیم کارت والد و کودک با تخفیف 75 درصد اهدا می شود.

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست