وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

بسته های خوشامد پاییز همراه اول معرفی شد

انتشار ۱۳۹۳/۷/۱ . ۲۰۶۵ بازدید
خوشامدگویی پاییزی همراه اول به مشترکین جدید

با آغاز فصل پاییز، همراه اول با دو بسته خوشامد به استقبال مشترکین جدید دائمی و اعتباری خود می رود.


به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با این طرح هموطنان با خرید و ثبت نام سیم کارتهای دائمی همراه اول، می توانند به مدت ۳ ماه از ارزانترین نرخ مکالمه درون شبکه تلفن همراه و با تعرفه ۳۹۹ ریال(۳۰ درصد تخفیف) بهره مند شوند.

بر اساس اعلام همراه اول این بسته بصورت خودکار برای مشترک فعال شده و نیازی به ثبت نام نیست.

همچنین از ابتدای پاییز امسال، بسته های خوشامد جدیدی به مشترکین اعتباری که به خانواده بزرگ همراه اول بپیوندند ارائه می شود.

بر این اساس علاوه بر ۵۰ هزار ريال اعتبار اولیه، پس از انجام اولین شارژ با هر مبلغی از طرف مشترک(از تمامی کانالها به جز جیرینگ)، ۵۰ هزارريال اعتبار داخل شبکه هدیه به حساب مشترک شارژ می شود.

فعال شدن اعتبار هدیه مستلزم انجام حداقل یک شارژ(به هر مبلغی) در مدت حداکثر سه ماه از زمان ثبت نام (Registration) در سیستم است؛ بدیهی است چنانچه اولین شارژ پس از گذشت سه ماه از ثبت نام انجام گیرد، اعتبار هدیه به آن تعلق نخواهد گرفت.

همچنین در صورت انتقال اعتبار از یک مشترک به مشترک دیگر، اعتبار هدیه برای مشترک دوم فعال نخواهد شد. به عبارت دیگر برای دریافت اعتبار هدیه نیاز است تا حتماً خود مشترک اقدام به شارژ کند.

با بسته های خوشامد پاییزی امکان استفاده از اعتبار هدیه برای انجام کلیه فعالیت های داخل شبکه اعم از مکالمه، ارسال پیامک، استفاده از اینترنت و خرید بسته های مختلف وجود دارد.

این بسته ها بر روی سیم کارت های ۱۰۰ هزار ریالی موجود در بازار فعال می شود که شامل ۵۰ هزار ریال اعتبار اولیه و ۵۰ هزار ریال اعتبار هدیه بعد از اولین شارژ است. یعنی معادل قیمت سیم کارت، به مشترک اعتبار داده می شود.

بر اساس این گزارش فعال سازی بسته های خوشامد جدید بر روی سیم کارت اعتباری تا پایان پاییز ادامه دارد.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به پرتال این اپراتور به نشانی WWW.MCI.IRو مراکز توزیع و فعال سازی سیم کارت های اعتباری همراه اول مراجعه کنند.
read here go how to cheat
wife affair read dating for married
what makes women cheat wife cheated how to cheat husband
infidelity reasons women cheat on their husbands affairs with married men
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست