وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

بزرگان وب دنیا در برج میلاد تهران گرد هم آمدند

انتشار ۱۳۹۳/۵/۲۲ . ۱۵۸۰ بازدید
در این همایش كه توسط شركت كاسپید و فاوا گستر شریف برگزار می شود، پنج تن از اساتید بین المللی بازاریابی اینترنتی تازه ترین اطلاعات، تكنیك ها و دستاوردهای این حوزه را با مخاطبان در میان خواهند گذاشت.
در این همایش كه مخاطبین آن را بازرگانان، صاحبان برند و كسب و كار، مدیران شركت ها و سازمان های مرتبط با گردشگری و اقتصاد تشكیل می دهند، تازه ترین راهكارهای مربوط به برندسازی و افزایش فروش و توسعه بازار بررسی خواهد شد.
از اهداف این همایش می توان به این موارد اشاره كرد: شناسایی پتانسیل های موجود در فضای كسب و كار اینترنتی در اقتصاد شهری، نقش برندسازی در توسعه اقتصادی شهرهای نوظهور، نقش فناوری اطلاعات در توسعه گردشگری، بهره گیری از قدرت نفوذ شبكه های اجتماعی و بازاریابی آنلاین در جذب و توسعه توریسم در صنعت گردشگری، بازاریابی اینترنتی و تاثیر آن در ترغیب سرمایه گذاری بین المللی این حوزه، و روش های راه اندازی كسب و كارهای آنلاین در جهت توسعه كارآفرینی.
اساتیدی همچون كسپر زیمنسكی (Kaspar Szymanski)، مدیر وب اسپم تیم گوگل از سال 2006 تا 2013 ، الن اورو (Alain Heureux)، رییس انجمن تجاری بازاریابی تعاملی و دیجیتالی IAB اروپا، خوزه ال تروچادو (Jose L.Truchdo)، مدیر ارشد ماركتینگ Expedia بزرگترین سایت بوكینگ هتل و بلیت در دنیا، بس ون دن بلد (Bas Van Den Beld)، مشاور ماركتینگ KLM و برنده سرچ بلاگ اروپا در سال 2011، كریستین. ام . هاجسون (Kristian m. Hauksson) مرد سال وب اروپا در سال 2014 وحمید سپید نام، پرزیدنت SEMPO درایران و رییس هیات مدیره شركت كاسپید در این همایش حضور خواهند داشت.

گفتنی است این همایش همزمان در شهر كرج توسط شركت سادنا (25مرداد)، در مشهد توسط مدیر برتر (26 مرداد)، در اصفهان توسط گروه لرن بیزنس (27 مرداد)،در شیراز توسط گروه تبلیغات پارسی(28 مرداد) و همچنین در بندر عباس توسط شركت آذرک هولدینگ(29 مرداد) برگزار خواهد شد.
where can i get abortion pill website abortion clinics in atlanta
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست