وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

ایرانسل 8100 سایت باند پهن موبایل (MMB) در ایران راه اندازی کرد

انتشار ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ . بروز رسانی ۱۳۹۴/۱۲/۱۴ ۱۵:۰۱ . ۲۶۲۳ بازدید

ایرانسل در ادامه توسعه شبکه باندپهن موبایل هشت‌هزار و صدمین سایت باندپهن همراه (MBB) این اپراتور در ایران راه‌اندازی شد.

 

 ایرانسل پس از اخذ پروانه رسمی ارتقای شبکه به نسل‌های سوم، چهارم و بالاتر تلفن همراه و ارائه موفقیت‌آمیز خدمات 3G باند پهن همراه در تمامی استان‌های ایران، شبکه 4G/LTE را به‌‌عنوان آخرین نسل فناوری ارتباطی دنیا برای نخستین بار در ایران و در آخرین روز آبان ماه 93 در مشهد مقدس راه‌اندازی کرد.

 

اپراتور دوم همچنین پیش از این، در روز اول شهریور 94 و در حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شش‌هزارمین سایت 3G/4G خود را افتتاح کرده بود و اکنون با ادامه توسعه شبکه، موفق به راه‌اندازی 8100 سایت باندپهن همراه شده است.

 

در حال حاضر بیش از 458 شهر و دهستان و 103 مسیر جاده‌ای اصلی معادل با 7737 کیلومتر در تمامی 31 استان کشور تحت پوشش شبکه 3G و بیش از 170 شهر، تحت پوشش خدمات 4G/LTE ایرانسل قرار دارند. 

 

مشترکان ایرانسل برای اتصال به شبکه نسل چهارم (4G) باید ضمن استفاده از گوشی یا مودم با قابلیت پشتیبانی از این شبکه، نسبت به اعمال تنظیمات لازم و حضور در مناطق تحت پوشش اقدام کرده و سیم‌کارت ایرانسل خود را نیز به «یوسیم» تغییر دهند یا سیم‌کارت جدید یوسیم خریداری کنند.

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست