وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

ایرانسل: تعرفه تماس و اینترنت رایگان برای حجاج

انتشار ۱۳۹۳/۶/۱۷ . ۱۳۵۵ بازدید
ایرانسل همانند سالهای گذشته از عرضه ارزان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین تعرفه مکالمات به حجاج ایرانی بیت الله الحرام، امکان استفاده رایگان از خدمات اینترنت همراه و عرضه سیم‌کارت رایگان به حجاج، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکین سیمکارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل از صبح روز جمعه ۱۴ شهریور و تا زمان بازگشت آخرین کاروان حجاج به کشور، با استفاده از سیمکارت ایرانسل، میتوانند از تعرفه ۵۹۹ تومانی به ازای هر دقیقه تماس ورودی و یا خروجی به هر مقصدی در داخل ایران، تعرفه ۲۴۹ تومانی به ازای ارسال هر پیام کوتاه به هر نقطه از دنیا و اینترنت همراه رایگان و دریافت پیامک رایگان بعنوان مقرون‌به صرفه‌ترین تعرفه خدمات ارتباطی حجاج ایرانی برخوردار شوند.

به این ترتیب، مشترکین ایرانسل در کشور عربستان و در طی موسم حج ابراهیمی امسال، به ازای هر دقیقه تماس با استفاده از سیم کارت ایرانسل به هر مقصدی در داخل ایران و یا عربستان، ۵۹۹ تومان و برای هر دقیقه تماس ورودی از ایران نیز تنها ۵۹۹ تومان پرداخت خواهند کرد.

ضمن آنکه امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز برای حجاج مشترک ایرانسل و با تمامی شبکه های تلفن همراه عربستان به صورت کاملا رایگان و نامحدود فراهم شده است، لذا حجاجی که از گوشی‌های تلفن همراه هوشمند استفاده می کنند می توانند از بستر اینترنت و به صورت کاملا رایگان نسبت به برقراری تماس و ارسال پیامک با استفاده از نرم افزارهای مربوط اقدام نمایند.

روشن کردن، فعال سازی سیم کارت و دریافت پیام کوتاه با استفاده از خدمات رومینگ ایرانسل در تمامی نقاط جهان رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مشترکین ایرانسل در بر ندارد. همچنین تمامی حجاج می توانند با مراجعه به سرپرست کاروان، نسبت به دریافت سیم کارت رایگان ایرانسل خود اقدام نمایند.

براساس این گزارش، کلیه مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل زائر خانه خدا، لازم است برای اطمینان از فعال‌سازی رایگان خدمات رومینگ بین‌الملل برروی سیم‌کارت خود، حداقل بیست و چهار ساعت قبل از خروج از کشور، کد دستوری #1*111* را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنند. مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل نیز، برای فعال سازی خدمات رومینگ، می بایست با شماره ۷۰۰ تماس بگیرند.

همچنین حجاج در صورت نیاز می‌توانند پس از فعال‌سازی سرویس رومینگ بین‌الملل، با «مرکز خدمات مشترکین ویژه حجاج ایرانسل» به شماره ۷۱۱ و یا ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ و همچنین نشانی پست الکترونیک haj@mtnirancell.ir تماس گرفته و سوالات و مشکلات احتمالی خود را با کارشناسان خدمات مشترکین ایرانسل مطرح و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند. ضمن آنکه کارشناس خدمات مشتریان ایرانسل هم در طول ایام حج ابراهیمی، در بعثه مقام معظم رهبری مستقر و آماده خدمت رسانی به مشترکین ایرانسل در خصوص خدمات و محصولات ایرانسل، شارژ سیم کارت و تعویض سیم کارت مفقود شده است.

بنا براعلام، شارژ سیم‌کارت‌های ایرانسل حجاج علاوه بر کارت شارژ، از طریق روش‌هایی مختلفی از جمله شارژ اینترنتی از طریق وبسایت بانک‌های طرف قرارداد، خرید اعتبار و شارژ مستقیم از وبسایت ایرانسل به نشانی www.irancell.ir و کنترل حساب اینترنتی، شارژ مستقیم با تلفن همراه از طریق نشانی charge.irancell.ir ، سرویس ارسال شارژ و همچنین سرویس خط به خط از سوی اقوام و آشنایان حجاج و از داخل ایران یا عربستان ممکن می‌باشد. زائرینی که به هر دلیل مایل به استفاده از بستر اینترنت برای برقراری تماس و ارسال پیام به صورت رایگان نیستند می توانند در هر زمان و مکانی تنها با شماره گیری #7* و در اختیار داشتن رمز دوم کارت بانکی خود، سیم کارت اعتباری خود را به مبلغ دلخواه شارژ کنند. همچنین تمامی اقوام و آشنایان حجاج، میتوانند با شماره گیری کد دستوری *۱۴۱*شماره رمز ۱۲ یا ۱۶ رقمی*شماره فرد دریافت کننده شارژ# خط ایرانسل حجاج را در هر لحظه و از هر کجا شارژ کنند.

با استفاده از «خدمات بانکداری همراه ایرانسل»، تمامی زائرینی که دارای کارت های عضو شبکه شتاب هستند و رمز دوم کارت خود را دریافت نموده اند، به سادگی می توانند تنها با استفاده از گوشی تلفن همراه خود و بدون نیاز به نصب هرگونه نرم افزار، از خدماتی نظیر خرید شارژ، استعلام مانده حساب بانکی، پرداخت قبوض و انتقال وجه در هر لحظه و هر کجا استفاده کنند.

استفاده از شارژ شگفت انگیز، در حالت رومینگ امکان پذیر نیست.
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست