وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

اپراتور چهارم موبایل از سال آینده فعال می‌شود

انتشار ۱۳۹۳/۱۱/۲۰ . ۱۰۲۲ بازدید
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اپراتور چهارم تلفن همراه به‌صورت اپراتور مجازی از سال آینده فعال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، محمود واعظی شامگاه یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: هم‌اکنون طرح‌های مطالعاتی اپراتور چهارم تلفن همراه انجام شده و در اواخر ماه آینده کلیات آن به تصویب می‌رسد.

وی افزود: با توجه به تجهیزات و سرمایه‌گذاری‌های 3 اپراتور دیگر به این جمع‌بندی رسیده‌ایم که از این پس به‌جای واگذاری تأسیسات و سرمایه‌گذاری به متقاضیان، اجازه و پروانه اپراتورهای مجازی را واگذار کنیم.

‌وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امیدواریم در اسفند ماه کلیات این طرح تصویب و از نیمه سال آینده اجرایی شود.

وی همچنین با اشاره به مهم‌ترین طرح‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تصریح کرد: طرح شبکه ملی اطلاعات در کشور به‌عنوان یکی از اولویت‌های وزارتخانه اعلام شده که به‌زودی در کشور اجرا می‌شود.

واعظی گفت: راه‌اندازی شبکه علمی کشور نیز از دیگر برنامه‌ها است که هم‌اکنون مقدمات آن مهیا شده و در جلسه‌ای که با وزیر علوم داشتیم کمیته مشترکی در این زمینه تشکیل شده تا به‌زودی اجرایی شود.

وی شبکه روستایی کشور را از دیگر اولویت‌های دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد و افزود: ما به‌دنبال افزایش ارتباط روستاها و توسعه اینترنت در همه روستاها هستیم تا روستائیان نیز فعالیت‌های خود را با اینترنت افزایش دهند.

‌وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون اینترنت در 8هزار روستا وصل شده است، خاطرنشان کرد: تلاش داریم سال آینده نیز حدود 25هزار روستا را به شبکه اینترنت متصل کنیم.

وی با اشاره به رشد روزافزون آی.سی.تی. در دنیا گفت: متأسفانه در سال‌های گذشته توجه زیادی به این بخش نشده اما بخش آی.سی.تی. به‌عنوان یکی از اولویت‌های دولت یازدهم اعلام شده و تلاش داریم به هدف‌های اعلام شده دولت دست یابیم.
my boyfriend cheated on me with my mom cheat on wife link
where can i get abortion pill click here abortion clinics in atlanta
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست