وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

اپراتورهای موبایل ۸.۸ میلیون پیامک تبلیغاتی مشترکان را طی ۲ ماه لغو کردند

انتشار ۱۳۹۵/۴/۱ . ۱۴۲۵ بازدید

سامانه پیامکی ۸۰۰ جهت انصراف مشترکان از دریافت انواع پیامک که از اواخر فروردین ماه سال جاری راه اندازی شده بود ، از سوی رگولاتوری مثبت ارزیابی شد.

 

طبق آخرین آمار صورت گرفته از سوی اپراتور همراه اول ، یک میلیون و 57 هزار سرویس و سه میلیون و 372 هزار و 776 پیامک تبلیغاتی لغو شده است. در اپراتور ایرانسل نیز تعداد سرویس‌های لغو شده 10 میلیون و 533 هزار و 455 مورد و پیامک‌های تبلیغاتی لغو شده 5 میلیون و 390 هزار و 613 مورد بوده است. در اپراتور رایتل هم ارسال 38 هزار سرویس و 48 هزار پیامک  تبلیغاتی لغو شده است.

 

معاون رگولاتوری با موفق ارزیابی کردن عملکرد این سیستم گفت: تاکنون اپراتورها عملکرد رضایت بخشی داشته‌اند و با حساسیت این موضوع را دنبال و موارد اعلام شده را حذف کرده‌اند.

 

وی با بیان اینکه تاکنون اپراتورها بیش از 70 میلیون پیامک جهت اطلاع‌رسانی درباره این سامانه با نام رگولاتوری ارسال کرده‌اند افزود: در جلسه‌ای هم که این اواخر با اپراتورها داشتیم، موارد جدیدی را اعلام کردیم تا بررسی و نتیجه را اعلام کنند.

 

روش‌های مختلف ارسال درخواست به این سامانه از طریق ارسال پیامک به سرشماره 800 یا شماره‌گیری کد دستوری #800* وجود دارد که با ارسال درخواست، فهرستی با سه گزینه باز می‌شود که اولین گزینه سرویس‌های فعال و دو گزینه بعدی نوع پیامک‌های تبلیغاتی یا خدمات مبتنی بر محتوایی ( ارزش افزوده) را نشان می‌دهد.

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست