بلاگ | خدمات سیم کارت

انتقال بسته اینترنت موبایل ممکن شد

انتشار ۱۳۹۴/۳/۹ . بروز رسانی ۱۳۹۹/۳/۶ . سایت مای رند . ۹۱۷۵۱ بازدید

زمانی که برای اولین بار سیم کارت های اعتباری به بازار آمد و بسیاری از مردم از آن استقبال کردند، یکی از مشکلات عمده مشترکانش این بود که در بدترین شرایط اعتبارشان را تمام شده می دیدند. در این حالت شاید یکی از آرزوهایشان این بود که کاش می توانستند از کسی که در سیم کارتش اعتبار دارد، اعتبار درخواست کنند! این آرزو خیلی وقت است که دیگر از لیست آرزوهای مشترکین اعتباری اپراتور ها خط خورده است!
حالا این امکان از اعتبار سیم کارت ها به سمت بسته های تلفن همراه رفته است. ایرانسل که به عنوان اپراتور دوم شناخته می شود، مدتی است که به مشترکان خود امکان جدید و جذاب تری از انتقال شارژ را پیشنهاد می کند؛ انتقال بسته اینترنتی!

انتقال بسته اینترنت ایرانسل

بعضی وقت‌ها پیش می آید که می خواهید با دو سیم کارت یا مشترکان با یکی از دوستانتان از اینترنت سیم کارت استفاده کنید، هات اسپات اولین راهکاری است که به ذهن همه می رسد؛ اما شاید با مصرف بالای باتری که این امکان گوشی های هوشمند دارد چندان علاقه ای به این کار نداشته باشید یا حتی فاصله تان با سیم کارت دوم به گونه ای باشد که امکان هات اسپات کردن دو گوشی فراهم نباشد، در اینجا کاربر به دنبال راه حل مناسب دیگری برای رفع این مشکل می گردد.
 

انتقال بسته اینترنت موبایل ممکن شد

کاربران ایرانسلی می توانند از این به بعد بسته های روزانه، هفتگی و ماهیانه را برای سیم کارت های مورد نظرشان خریداری کرده و بصورت اشتراکی از آن استفاده کنند. مثلاً شما چندین سیم کارت در تبلت، مودم یا تلفن همراه تان دارید اما نمی خواهید برای آن ها اینترنت جداگانه خریداری کنید؛ خب! کار ساده شده است. دیگر می توانید با اضافه کردن چند سیم کارت یک بسته را بصورت مشترک برای همه ان ها فعال کنید.

حتی ایرانسل این امکان را هم به شما می دهد که بتوانید سیم کارت دیگران را نیز به لیست خود اضافه کنید. مثلاً سیم کارت یکی از اعضای خانواده تان را به لیست مصرف کنندگان بسته اینترنتی می افزایید در حالی که الزامی وجود ندارد که سیم کارت به نام خود شما باشد.
 

روش های انتقال بسته اینترنت موبایل

روش به اشتراک گذاری و انتقال بسته اینترنت موبایل

برای اینکه یک بسته اینترنتی را به اشتراک بگذارید می توانید از کد #شماره سیم‌کارت اعتباری مورد نظر*1*1*5*555* استفاده کنید. همچنین اگر می خواهید مثلاً بسته 100 مگابایتی هفتگی را فعال کنید باید از کد دستوری #شماره سیم‌کارت اعتباری مورد نظر*2*2*5*555* استفاده نمایید. همچنین لازم به ذکر است که شماره های سیم کارت های اعتباری که می خواهید وارد کنید باید بصورت *********09 باشند و فرمتی به جز این توسط سیستم شناسایی نخواهد شد.

در حال حاضر فقط سه بسته اینترنتی ایرانسل قابلیت انتقال به سیم کارت دیگری را دارند که به دوتای آن اشاره کردیم. نوع دیگر و سوم بسته ها، بسته های 200 مگابایتی 30 روزه است. برای اینکه بتوانید این بسته را با شماره مورد نظرتان مشترکا استفاده کنید، می توانید از کد دستوری #شماره سیم‌کارت اعتباری مورد نظر#1*3*5*555* بهره ببرید.

لازم به ذکر است که بسته هایی که می خواهید به فرد مورد نظر یا سیم کارت اعتباری مقصدتان منتقل کنید را باید پیش از این خریداری کرده باشید. یعنی این امکان که همزمان هم بسته را بخرید و همزمان نیز آن را به اشتراک بگذارید وجود ندارد. پس از اول باید یکی از این سه بسته را بخرید و بعد از دریافت پیام های فعالسازی بسته اینترنت، می توانید با شماره گیری کد های فوق، آن ها را به اشتراک گذاشته و استفاده کنید.

مطالب مرتبط
نرخ آبونمان تلفن ثابت مخابرات 4 برابر شد
بلاگ | اخبار اپراتورها
نرخ آبونمان تلفن ثابت مخابرات 4 برابر شد
مجمع عمومی فوق العاده شرکت مخابرات ایران به افزایش حق اشتراک تلفن ثابت در کل کشور داد. این حق اشتراک در ۶ سطح اعمال می‌شود که اعداد بین...
همه چیز درباره خدمات مبتنی بر محتوا و پیامک های تبلیغاتی
بلاگ | اخبار اپراتورها
همه چیز درباره خدمات مبتنی بر محتوا و پیامک های تبلیغاتی
خدمات محتوایی یا خدمات مبتنی بر محتوا یا سرویس ارزش افزوده یا VAS مجموعه ای از خدمات غیر پیامکی و خدمات پیامکی جانبی اپراتورهای MCI و Irancell...
اطلاعات کاربران رایتل در دست هکرها + جزییات دقیق
بلاگ | اخبار اپراتورها
اطلاعات کاربران رایتل در دست هکرها + جزییات دقیق
در 13 خرداد 99 زمزمه ها و اخبار ضد و نقیضی میان کاربران اینترنتی دست به دست می شد که خبر از لو رفتن اطلاعات مشتریان اپراتور رایتل می داد...
در پرداخت فطریه مراقب کلاهبرداران اینترنتی باشید + روشهای پرداخت امن
بلاگ | دنیای فناوری
در پرداخت فطریه مراقب کلاهبرداران اینترنتی باشید + روشهای پرداخت امن
سرهنگ محمد اقبالی در خبرگزاری ها اعلام کرد: با توجه به اینکه عید سعید فطر نزدیک است، مردم مراقب کلاهبرداری های موجود با ترفند دریافت کمک‌های...
تعداد 28 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 3.8
15
5
0
3
5
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟