وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

اطلاعات ۷۰ درصد سیم کارتها به روز شد

انتشار ۱۳۹۳/۱۲/۴ . ۱۳۰۸ بازدید
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ثبت کدملی ۷۰ درصد سیم کارتهایی که اطلاعاتشان در پایگاه داده اپراتورهای موبایل ناقص بود، خبر داد و گفت: احراز هویت این کدملی ها آغاز شده است.

دکتر غلامرضا داداش زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت احراز هویت سیم کارتهای تلفن همراه اظهار داشت: مطابق برنامه ریزی صورت گرفته، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ۲۲ بهمن امسال ساماندهی سیم کارتهای دارای نقص اطلاعات را پس از اعلام چندین باره از سوی اپراتورها، آغاز کرد و آخرین پیامک به مشترکانی که اطلاعاتشان ناقص بود در ساعت ۱۰ صبح روز ۲۵ بهمن ماه ارسال و از آنها خواسته شد ظرف مدت ۴۸ ساعت کد ملی خود را با پیامک به اپراتورها اعلام کنند. در غیر اینصورت ارتباطشان یکطرفه می شود.

وی با بیان اینکه تا روز ۲۵ بهمن ماه، ۲۵ درصد مشترکانی که پیامک اپراتورها را برای اعلام کد ملی دریافت کرده بود کدملی خود را ثبت کردند، افزود: پس از آخرین مهلت اعلام شده ۴۸ ساعته نزدیک به ۶۰ درصد مشترکان نیز کدملی خود را اعلام کردند و در مجموع ۷۰ درصد سیم کارتهای فاقد کدملی در سامانه داده اپراتورها، اطلاعاتشان به روز شد.

معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه قطع یکطرفه سیم کارتهای فاقد کد ملی از روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه تاکنون در حال انجام است، ادامه داد: قطع یکطرفه در این سیم کارتها برای ارتباط مکالمه است و این مشترکان امکان استفاده از پیامک و دیتا را دارند و می توانند با استفاده از این مزیت، کدملی خود را به اپراتور مربوطه پیامک کنند.
cheaters caught redirect website
women looking to cheat I cheated on my boyfriend what makes husbands cheat
my boyfriend cheated on me with my mom link link
where can i get abortion pill link abortion clinics in atlanta
infidelity seniorgeekpc.com affairs with married men
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست