وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

استاندارد موبایل ۵G تعریف شد

انتشار ۱۳۹۴/۱/۲۴ . ۱۳۰۶ بازدید
رئیس مرکز تحقیقات مخابرات ایران گفت: سرعت بالا و متناسب با نوع سرویس از جمله خصوصیات ۵G است و کاربران با اطمینان و در همه جا و همه وقت می‌توانند به اطلاعات و داده‌ها دسترسی داشته باشند.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات، محمد خوانساری مطالعات اولیه در زمینه استاندارد نسل پنجم ارتباطی (5G) را انجام شده دانست و اظهار کرد: امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم گام‌ها و برنامه‌های پژوهشی عملیاتی را در این حوزه تدوین و در اختیار مسئولان قرار دهیم.

وی با بیان اینکه چنین کاری با استفاده از توان و ظرفیت‌های متخصصان و پژوهشگران داخلی و نقطه نظرات متخصصان خارجی صورت می‌گیرد، گفت: همایش 5G در خردادماه سال جاری برگزار می‌شود و در ضمن محققان متعهد و متخصص پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در خصوص ارزیابی این فناوری نوین و آینده پژوهی این حوزه، پروژه‌ای را انجام داده‌اند.

او با تأکید بر اینکه هنوز هیچ استاندارد و باند فرکانسی برای این نسل نهایی نشده است، گفت: نامگذاری نسل‌های تلفن همراه عموما به تغییر ماهیت بنیادی خدمت ارایه شده اشاره دارد.

سرعت بالا و متناسب با نوع سرویس از جمله خصوصیات 5G است و کاربران با اطمینان و در همه جا و همه وقت می‌توانند به اطلاعات و داده‌ها دسترسی داشته باشند.
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست