وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

ارائه خدمات نسل 4 ایرانسل در مراکز استان ها

انتشار ۱۳۹۳/۹/۱۲ . ۱۲۳۰ بازدید
مدیر عامل ایرانسل گفت: ۹ شهر ارومیه، بابل، تبریز، تهران، قزوین، قم، کرج، مشهد مقدس و همدان با ۵۰ درصد پوشش جمعیتی تحت پوشش شبکه نسل چهارم تلفن همراه ایرانسل قرار گرفتند.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، علیرضا قلمبر دزفولی در مراسم بهره‌برداری تجاری از شبکه نسل چهارم تلفن همراه با بیان اینکه تا پایان سال جاری پوشش 4G در تمام مرکز استان‌های کشور تکمیل می‌شود، اظهار کرد: این درحالی است که طبق تعهدات سال اول پروانه نسل چهارم ایرانسل، باید پنج مرکز استان با حداقل پوشش جغرافیایی 10 درصدی شهرهای تحت پوشش و حداقل پوشش جمعیتی پنج درصد در کشور تحت پوشش 4G قرار بگیرند.

وی افزود: در حال حاضر، سرویس نسل سوم ایرانسل در 75 شهر در تمامی 31 استان کشور راه‌اندازی شده است و همزمان با نسل 3، فعالیت روی ارایه نسل 4 آغاز شد.

او خاطر نشان کرد: پس از آغاز به کار ارایه سرویس نسل 4 در 29 آبان ماه از شهر مشهد مقدس و به دنبال راه‌اندازی این سرویس در 10 آذر ماه در شهر کرج، امروز خدمات نسل 4 به طور گسترده در سطح کشور به صورت رسمی و تجاری راه‌اندازی می‌شود.

مدیر عامل ایرانسل درباره روند تکامل فناوری نسل 4 توضیح داد: در سال 2004 شرکت دوکومو ژاپن، LTE را به عنوان یک استاندارد بین‌المللی در حوزه ارتباطات رادیویی پیشنهاد داد و در سال 2007 شرکت اریکسون سوئد و شرکت دوکومو، به ترتیب سرعت‌های 144 مگابیت بر ثانیه و 200 مگابیت بر ثانیه با استفاده از LTE را مورد آزمایش قرار دادند.

دزفولی درباره خدمات نسل چهارم ابراز کرد: نسل چهارم، کیفیت متمایزی از خدمات دیتا را در اختیار کاربران قرار می‌دهد بطوریکه در این شبکه سرعت دانلود بین 10 تا 40 مگابیت بر ثانیه، سرعت آپلود یک تا 15 مگابیت بر ثانیه و مدت زمان پاسخگویی 50 تا 150 مگابیت بر ثانیه است. دامنه کاربرد گسترده‌تری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که از جمله آنها حوزه‌های آموزش، حمل‌و‌نقل، خدمات مبتنی بر مکان، سرگرمی و سلامت هستند.

او گفت: در حال حاضر 331 شبکه LTE در 112 کشور جهان و 603 شبکه نسل سوم در 216 کشور جهان به صورت تجاری راه‌اندازی شده است.

مدیرعامل ایرانسل عنوان کرد: فراگیرترین و مقرون به صرفه‌ترین لایه دسترسی به شبکه ملی اطلاعات به وسیله شبکه اینترنت پهن باند ایرانسل فراهم می‌شود.

دزفولی همچنین درباره ویژگی‌های مودم‌های همراه نسل سوم و چهارم عرضه شده نیز گفت: این مودم‌ها قابلیت اتصال به شبکه‌های GPRS، EDGE، 3G و 4G، صفحه نمایشگر، پنل ارسال و دریافت پیام کوتاه، قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل USB، قابلیت اتصال به Wi-Fi و قابلیت اتصال به کارت حافظه را دارند و برخی از مدل‌های آن قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل Rj 45، قابلیت استفاده به عنوان شارژر موبایل و پنل مدیریت مصرف دیتا دارند.
cook county abortion clinic 24 hour abortion hotline abortion clinic in md
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست