وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

ارائه خدمات اینترنت موبایل به گردشگران فراهم شد

انتشار ۱۳۹۵/۵/۲۵ . ۲۰۹۵ بازدید

بستر ارائه خدمات بهینه ارتباطی مبتنی بر اینترنت موبایل به گردشگران داخلی و بین‌المللی ، با امضای تفاهم همکاری میان اپراتور ایرانسل و سازمان میراث فرهنگی فراهم شد. ایرانسل و سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری تفاهم‌نامه همکاری مشترک در زمینه توسعه صنعت گردشگری امضا کردند.

 

این تفاهم‌نامه با حضور مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، مرتضی براری معاون حقوقی ، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل امضا شد. مدیرعامل ایرانسل در این مراسم با اشاره به توسعه نسل سوم و چهارم اینترنت همراه (۳G/۴G) و راه‌اندازی شبکه اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) به کاهش چشمگیر فاصله ایران با جهان در زمینه توسعه فناوری‌های مخابراتی اشاره و تصریح کرد: با تلاش‌های صورت گرفته ، ایران فاصله تکنولوژیکی با کشورهای پیشرفته جهان ندارد.

 

دزفولی گسترش زیرساخت‌های ارتباطی و مخابراتی را لازمه ورود گردشگران خارجی و ارتباط با جهان خارج دانست و تاکید کرد: درگیر کردن شرکت‌های دانش‌بنیان ، لازمه پیشرفت در این زمینه است که ایرانسل در این زمینه اقدامات موثری صورت داده است. در این مراسم همچنین رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر همگرایی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی ، از جمله مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه توسعه صنعت گردشگری ، این همگرایی را فرصتی مهم و امکانی قابل توجه برای جهش سریع ایران در رقابت منطقه‌ای در توسعه گردشگری دانست.

 

تفاهم‌نامه همکاری بین ایرانسل و سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، با توجه به ضرورت ارائه خدمات بهینه به گردشگران داخلی و بین‌المللی و استفاده از خدمات ، توانمندی‌ها و زیرساخت ارتباطی ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران جهت ارائه خدمات بهتر به گردشگران و به منظور افزایش تعداد گردشگران و رونق بیشتر صنعت گردشگری و با در نظر گرفتن اهمیت استفاده از ابزارها و تکنیک‌های نوین از جمله تلفن همراه در ارتقای رضایتمندی از خدمات ارائه شده ، توسط علیرضا قلمبر دزفولی ، مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و مرتضی رحمانی موحد ، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در محل این سازمان به امضا رسید.

 

بر اساس این تفاهم‌نامه ، طرفین همکاری خود را در جهت ارائه خدمات ویژه گردشگری برای گردشگران داخلی و بین‌المللی به منظور افزایش تعداد گردشگران و رونق صنعت گردشگری ، ارائه خدمات ارزش افزوده به گردشگران و سایر کاربران بر بسترهای مخابراتی ایرانسل و توسعه زیرساخت‌های فنی و ارتقای پوشش شبکه در نقاط ویژه گردشگری گسترش خواهند داد.

 

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست