وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

اجرای ترابردپذیری شماره‌های موبایل از امروز

انتشار ۱۳۹۵/۴/۲۰ . بروز رسانی ۱۳۹۵/۴/۲۳ ۲۰:۵۸ . ۱۸۵۴ بازدید

 طرح ملی ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه که اجازه اثاث کشی بین اپراتوری را به مشترکان همراه اول ، ایرانسل و رایتل می‌دهد ، بالاخره به مرحله اجرای آزمایشی رسید.

 

طرح کشوری ترابردپذیری شماره های تلفن همراه که با عنوان MNP در حوزه ارتباطات شناخته می شود بالاخره بعد از تأخیرهای بسیار در اجرا که ناشی از ضعف سیستم اپراتورها و مناسب نبودن الگوریتم اجرایی این طرح ناشی بود ، قرار است از امروز به صورت آزمایشی اجرا شود.

 

ترابردپذیری شماره های همراه به صورت آزمایشی و با تعداد مشترکان محدود آغاز می شود تا در صورت بروز مشکلاتی مانند قطع شدن سیم‌کارت قبلی و وصل نشدن سیم‌کارت جدید ، اثرات نامطلوب این سرویس دامن گیر افراد کمتری باشد.

 

قرار است در مرحله آزمایشی ، اطلاع رسانی به مشترکان توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ظرف یک هفته صورت گیرد و در این مرحله اپراتورها اجازه تبلیغات ندارند. بعد از گذشت این مدت زمان یک هفته ای از اطلاع رسانی رگولاتوری ، اپراتورهای موبایل اجازه تبلیغات خواهند یافت و عملا وارد رقابت بر سر جذب مشترکان یکدیگر خواهند شد.

 

طرح ترابردپذیری شماره های همراه این امکان را به مشترکان موبایل می دهد تا در صورتیکه از خدمات دهی اپراتور خود ناراضی هستند با حفظ شماره به اپراتور دیگری بروند. این کار در راستای افزایش رقابت بر سر ارائه خدمات باکیفیت و حفظ حقوق مشترکان موبایل صورت می گیرد.

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست