به بخش پرسش های متداول خوش آمدید

شما می توانید سوالات مورد نظر خود را از طریق قسمت " تماس با ما " مطرح نمائید
پاسخ آن را از طریق همین بخش دریافت نمائید

1- نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده ام،چه کاری باید انجام دهم؟

در قسمت مربوط به ورود به سایت از طریق لینک "رمز عبور را فراموش کرده ام"، نام کاربری خود را وارد کرده و سپس می توانید رمز عبور جدید خود را از طریق ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید دریافت نمائید.

2- بعد از ثبت نام ايميل فعال سازي براي من ارسال نشده است چه كاري بايد انجام دهم؟

در صورتیکه مراحل ثبت نام را به صورت کامل انجام داده اید، و پوشه اسپم یا هرزنامه را نیز چک نمودید و ایمیل فعال سازی را دریافت ننموده اید با پشتیبانی سایت از طریق لینک " تماس با ما " مشکل خود را عنوان نمایید.

3- نحوه و زمان تایید آگهی ها چگونه است ؟

بلافاصله بعد از اینکه آگهی سیم کارت خود را در بخش مربوطه ثبت کردید، آگهی مورد نظر به نمایش درآمده و قابل روئیت در سایت است.

4- بروز رسانی سیم کارت ها چگونه است و چه ضرورتی دارد؟

بدلیل اینکه فروشندگان زیادی سیم کارت های خود را ثبت می کنند و تعداد سیم کارت های ثبت شده زیاد است و با توجه به اینکه اولویت نمایش سیم کارت ها بر اساس تاریخ بروزرسانی است این امکان وجود دارد تا کاربران 3 نوبت در شبانه روز عملیات بروزرسانی را انجام دهند.

سوالات متداول

با ایجاد فروشگاه در سایت از چه مزیت هایی برخوردار خواهیم شد؟
با ایجاد فروشگاه با نام دلخواه خود سیم کارت های شما در یک وب سایت اختصاصی به آدرس دلخواه خود به عنوان مثال : example.myrond.com ثبت می گردند و از آن می توانید در ویزیت کارت خود، تراکت های تبلیغاتی و... استفاده نمائید.

با ایجاد فروشگاه با نام دلخواه خود سیم کارت های شما در یک وب سایت اختصاصی به آدرس دلخواه خود به عنوان مثال : example.myrond.com ثبت می گردند و از آن می توانید در ویزیت کارت خود، تراکت های تبلیغاتی و... استفاده نمائید.

بعد از ورود به سایت و ثبت شماره مورد نظر خود بلافاصله سیم کارت شما در سایت قرار می گیرد و قابل مشاهده خواهد بود.

بله، هر زمانی که لازم باشد می توانید قیمت، وضعیت، مرغوبیت و سایر اطلاعات مربوط به سیم کارت های خود را ویرایش کنید.

در قسمت قیمت گذاری سیم کارت، انواع سیم کارت همراه اول دائمی،همراه اول اعتباری،ایرانسل دائمی،ایرانسل اعتباری،رایتل دائمی،رایتل اعتباری و تالیا با توجه به رند و یا معمولی بودن شماره توسط کارشناسان مجرب خرید و فروش سیم کارت بررسی شده و کاربران محترم می توانند با کد پیگیری دریافت شده حداکثر تا 6 ساعت پس از دریافت کد به قسمت پیگیری مراجعه کرده و از قیمت خرید و قیمت فروش (ارزش سیم کارت) خود با خبر شوند.

این طرح ویژه کاربرانی است که می خواهند سیم کارت خود را در کمترین زمان و به قیمتی بالاتر به فروش برسانند. کارشناسان ما در بازار سیم کارت با توجه به تجربه ای که در زمینه تخصصی خرید و فروش سیم کارت های رند و معمولی دارند شماره ها را بررسی کرده و در صورت توافق با مالک سیم کارت آن را در کمتر از 24 ساعت می فروشند. کاربران محترم برای فروش فوری باید شماره خط خود را به پشتیبانی سایت اعلام نمایند تا در اختیار کارشناسان ما قرار بگیرد.1