رونمایی ایرانسل از برنامه کاربردی کتابخوان

ایرانسل "کتابخوان همراه" را که نرم‌افزاری برای در دسترس قرار دادن صدها عنوان کتاب متنی و صوتی است، به نمایشگاه تله‌کام۲۰۱۴ آورد.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل برنامه کاربردی کتابخوان همراه را که مشترکین را قادر می‌سازد صدها عنوان کتاب متنی و صوتی را از طریق تلفن همراه در اختیار داشته باشند، به نمایشگاه تله‌کام 2014 آورد.

کتاب‌هایی با مضامین روانشناسی، اخلاق، مذهبی، سلامت، ورزش و داستان از جمله آرشیو لحاظ شه برای این برنامه کاربردی است.

هرچند که این برنامه اکنون تنها برای پلت‌فرم اندروید در دست است اما به زودی نسخه‌های ویندوزی و IOS آن نیز عرضه می‌شود و مشترکان می‌توانند با مراجعه به ketabkhan.irancell.ir، برنامه مورد نظر را دریافت کنند.

مشترکین این اپراتور برای دسترسی به خدمات این اپلیکیشن می‌بایست از نام کاربری ایرانسل و رمز عبور کنترل حساب اینترنتی خود استفاده کنند، دریافت رمز عبور با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره 130 از طریق خطوط ایرانسل امکان‌پذیر است.

مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری قادر خواهند بود با استفاده از حساب کاربری خود یا پرداخت اینترنتی از طریق پورتال یا نرم‌افزار کتابخوان، خرید مورد نظر خود را انجام دهند. مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی در این مرحله قادر به استفاده از کتب رایگان هستند.
find an affair why husband cheat redirect

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

 

بدون نظر