چگونه در مای رند سیمکارت ثبت کنیم

مای رند یکی از برترین سایت های فروش سیم کارت در ایران است که از سابقه و مقبولیت بالایی برخوردار می باشد. ثبت سیم کارت در مای رند روش های مختلفی دارد و برای سیم کارت هایی با ویژگی های گوناگون، بخش هایی در نظر گرفته شده تا کاربران بتوانند سیم کارت های خودشان را در آن به ثبت برسانند و حتی درخواست خرید سیم کارت های مد نظرشان را بدهند. بسیاری از کاربران از سرتاسر کشور برای خرید و فروش سیم کارت به مای رند مراجعه می کنند و قصد معامله دارند. شاید برای افرادی که برای اولین بار میخواهند سیم کارت خود را در مای رند درج کنند به راهنمایی و کمک احتیاج داشته باشند. در این مطلب بصورت خلاصه نکات مربوط به ثبت سیم کارت را آورده ایم که با مطالعه آن می توانید به راحتی سیم کارت خود را در مای رند به فروش برسانید.

درج سیم کارت برای دو نوع از کاربران میسر می باشد، یکی از این کاربران فروشندگان عادی هستند که می توانند با عضویت در مای رند اقدام به ثبت و فروش سیم کارت کنند همین طور کسانی که حرفه ای در این صنف (دفاترامورمشترکین ، مغازه های موبایل ، نمایندگی ها، دفاترکارشخصی ، شرکت) مشغول هستند و صحت کسب و کار آن ها توسط تیم مای رند به تایید رسیده نیز می توانند در پلتفرم مای رند سیم کارت ثبت کرده و بفروشند.

اما افرادی که به عنوان کابران عادی در سایت ثبت نام می کنند، نهایتا می توانند تا 10 سیم کارت در مای رند برای فروش به ثبت برسانند و در صورتی که می خواهند بیش از این سیم کارت بفروشند باید اکانت ویژه تهیه کنند. همچنین این نوع از کابران، خطوطی که در مای رند ثبت می کنند توسط تیم ما بررسی می گردد و سپس در صورت صلاحدید و تایید، در سایت منتشر می شود، پس این افراد نمی توانند بصورت مستقیم سیم کارت هایشان را در مای رند ثبت کنند.

برای اینکه بتوانید سیم کارت های بیشتری ثبت کنید ، باید یکی از اکانت های فروشنده ویژه یا افراد مشغول در این صنف را از مای رند درخواست کنید، ما برای تایید اکانت در خواستی شما مدارکی را طلب خواهیم کرد که پس از بررسی و تایید شدن آن می توانید از این اکانت ها استفاده کنید.

حالا اجازه بدهید که مراحل ثبت سیم کارت را قدم به قدم باهم مرور کنیم. اول شما باید در سایت یا اپلیکیشن مای رند بصورت رایگان اقدام به ثبت نام کنید و سپس وارد پنل کاربری تان در مای رند شوید.

در این بخش، با باکس سبز رنگ درج سیم کارت مواجه می شوید. با کلیک روی آن می توانید وارد بخش ثبت سیم کارت شوید. در این قسمت چندین بخش وجود دارد. درج سیم تکی، درج سیم گروهی، درج سیم پک، درج سیم سریالی، درج سیم همزاد، درج آگهی خرید.

درج سیم تکی

برای آگهی کردن سیم کارت خود می توانید با وارد کردن شماره به صورت کامل ، آن را در سایت و اپلیکیشن های موبایل ثبت نمایید . لازم به ذکر است شماره های ثبت شده بعد از بررسی در سایت منتشر می شوند در این بخش می توانید به راحتی میتوانید شماره تلفن را وارد و وضعیت آن را نیز تعیین کنید. در صورتی که نیاز به توضیحاتی در مورد سیم کارت خود دارید نیز در بخش توضیحات بنویسید. اگر سیم کارت های بیش از یک عدد می خواهید ثبت کنید باید در قسمت سیم گروهی آن را به ثبت برسانید.

درج سیم گروهی

در این بخش می توانید چندین سیم کارت به ثبت برسانید. تشخیص نوع رند به صورت خودکار و با دقت مناسب توسط سیستم انجام خواهد شد.در صورتی که شماره ای تکراری باشد، به طور خودکار حذف خواهد شد. برای ثبت سیم کارت ها ، هر شماره را در یک سطر قرار داده و با Enter از یکدیگر جدا کنید . به این ترتیب شما قادر خواهید بود که چندین سیم کارت متمایز را در مای رند به ثبت برسانید.

درج سیم پک

اگر سیم کارت های شما تعداد بالایی هستند باید آن را در این بخش به ثبت برسانید. برای آگهی کردن سیم کارت های عمده با تعداد بالا ، می توانید با وارد کردن رنج سیم کارت های پکی خود تا حداکثر 150 عدد در هر نوبت ، ثبت نمایید . در این بخش فقط 4 رقم آخر متفاوت هستند، یعنی اگر 5 رقم آخر متفاوت است نمی توانید در این بخش سیم کارت را به ثبت برسانید.

درج سیم سریالی

این بخش برای کسانی طراحی شده است که سیم کارت های سریالی دارند و طبیعتا در این بخش بیش از یک سیم کارت باید به ثبت برسد.سیم کارت های سریالی به شماره هایی گفته می شوند که پیش شماره آنها یکسان بوده و مابقی ارقام آنها با نظم و ترتیب مشخصی ، پشت سر هم قرار می گیرند .مثال : 47 92 *** 0912 و 48 92 *** 0912

درج سیم همزاد

اگر سیم کارت هایی دارید که پیش شماره های متفاوتی دارند، این بخش برای شما طراحی شده است. در این قسمت می توانید سیم کارت هایی که شماره یکسانی دارند اما اپراتور یا پیش شماره متفاوتی نسبت به دیگران دارند را به ثبت برسانید.

 مثال : 47 92 195 0912 و 47 92 195 0920 و 47 92 195 0902

درج آگهی خرید

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال خرید یک نوع سیم کارت خاص می گردید و البته آن را در مای رند پیدا نکردید، می توانید از این بخش کمک بگیرید. مثلا اگر شماره خاصی مد نظر شماست می توانید آگهی خرید ثبت کنید، در واقع این بخش بیشتر به درد کسانی می خورد که به دنبال سیم کارت هایی با ترکیب مورد نظرشان هستند.

در تمام بخش های اشاره شده می توانید با توجه به نیازتان و همچنین سیم کارت هایی که در اختیار دارید سیم کارت بخرید و بفروشید. در تمام مدتی که سیم کارت در سایت مای رند به ثبت می رسد شما امکان بروزرسانی سیم کارت های ثبت شده تان را دارید و می توانید آن ها را بروزرسانی کنید. نکته مهمی که نباید به هیچ عنوان فراموش کنید این است که در صورتی که آگهی تان و سیمکات های ثبت شده تان را بروزرسانی نکنید آگهی شما در سایت و اپلیکیشین منقضی خواهد شد و دیگر در این دو بخش آگهی تان قابل مشاهده نخواهد بود..

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

 

بدون نظر