چگونه در مای رند، سیمکارت بفروشیم

مای رند در حال حاضر یکی از بزرگترین و برترین وبسایت های خرید و فروش سیمکارت های اپراتورهای اول، دوم، سوم و مجازی است که از مقبولیت بالایی در بین کاربران اینترنت بهره می برد.

اگر شما هم مایل به خرید و فروش سیمکارت در مای رند هستید و می خواهید  خیلی زود به هدفتان برسید، کافی است که در مای رند ثبت نام کنید، برای انجام این کار باید مراحل ذیل را طی کنید:

در صفحه اصلی مای رند، وارد صفحه ثبت نام شوید و از این قسمت با وارد کردن شماره موبایل یا ایمیل و یک گذرواژه می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید. مای رند امکان ثبت نام سریع با استفاده از اکانت گوگل را نیز فراهم کرده تا به راحتی با یک جیمیل عضوی از خانواده بزرگ مای رند باشید.

پس از ثبت نام وارد پنل کاربری تان می شوید که امکان درج سیمکارت برایتان فراهم است. کابران عادی، می توانند تا 5 سیمکارت مختلف را برای فروش در مای رند به ثبت برسانند و پس از آن باید اکانت خود را ارتقا دهید. البته، اگر یک فرد حقیقی باشید امکانی وجود ندارد که بیش از این اقدام به ثبت سیمکارت کنید اما اگر صاحب نمایندگی باشید و یا کسب و کارتان مربوط به این حوزه باشد با تکمیل مدارک و تماس با پشتیبانی سایت، می توانید بیش از 5 سیمکارت به ثبت برسانید. برای این کار، ارائه برخی مدارک شناسایی جهت احراز هویت الزامی است.

در کنار این ها، می توانید در هر روز، دوبار سیمکارت خود را بروزرسانی کنید و اطلاعات آن را تغییر دهید. در قسمت سیمکارت های من، می توانید سیمکارت خود را مدیریت، ویرایش و حذف کنید. لازم به ذکر است که اگر سیمکارت شما به مدت 10 روز تغییری نکند و بروزرسانی نشود، به صورت خودکار از سایت حذف خواهد شد پس برای جلوگیری از این اتفاق، سعی کنید چند روز یکبار آگهی خود را بروزرسانی کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

 

بدون نظر