انتخاب استان

سامانتل، سیمکارتی برای علاقمندان اینترنت!

اگر کمی به لوگو و نام سیم کارت سامانتل دقت کرده باشید، می توانید حدس بزنید که حتما ارتباطی بین این سیم کارت ها و بانک سامان وجود دارد! سامانتل، اولین اپراتور مجازی کشور است که توسط شرکت کیش سل پارس شروع به کار کرد. کیش سل پارس، یکی از شرکت های وابسته به شرکت پرداخت الکترونیک سامان است که این شرکت نیز از شرکت های وابسته به بانک سامان به شمار می رود. در واقع سامانتل سیم کارت های بانک سامان است که به بازار عرضه شد.

سامانتل سیم کارت های خود را در دو مدل اعتباری و دائمی به فروش می رساند. قیمت سیم کارت های اعتباری این اپراتور، با پیش شماره 099998 در حال حاضر 21800 تومان است و سیم کارت های دائمی سامانتل نیز با پیش شماره 099999 و به قیمت 166800 تومان قابل خریداری است.

این اپراتور، همچون سایر اپراتور ها، خدمات اینترنت موبایل را تا حداقل G4 برای مشترکین فراهم کرده و در حال توسعه زیرساخت ها و ایجاد امکانات مناسب برای ارائه خدمات بهتر و بروز تر می باشد.

برای خرید سیم کارت از سامانتل، فقط کافی است وارد وب سایت این اپراتور شوید و به راحتی شماره منتخب خود را خریداری کرده و سفارشتان را ثبت کنید. این شرکت مدعی است که سفارشات اینترنتی را در حداکثر 24 ساعت به دست مشترک جدیدش می رساند و سیم کارت هایی که در نمایندگی ها خریداری شود را در لحظه تحویل خواهد داد. همچنین در صورتی که از شهرستان ها اقدام به خرید سیم کارت سامانتل کنید، حداکثر 72 ساعت زمان خواهد برد که سیم کارت تحویل شما گردد.

هر چند این اپراتور، دو راه دیگر نیز برای تهیه سیم کارت هایش پیش پای مشتریان جدید گذاشته است، اولی حضور در مرکز امور مشتریان سامانتل است که آدرس آن  : سعادت آبادضلع شمال شرقی چهارراه سرو تقاطع پاکنژادپلاک 77 می باشد، همچنین می توانید با مراجعه به بانک های سامان و نمایندگی های سامانتل، اقدام به خرید سیم کارت های سامانتل کنید.

سامانتل، سیمکارتی برای علاقمندان اینترنت!

طرح های هیجان انگیز سامانتل

سامانتل طرح های تشویقی به مشترکین و همچنین افرادی که برای اولین بار میخواهند به عضویت خانواده سامانتل دربیایند ارائه می دهد که در نوع خود عجیب و حتی حیرت انگیز است!

به عنوان مثال شما با شرکت در طرح سلام این اپراتور، می توانید همزمان هم از تعرفه ها و تخفیف های سیم کارت بهره مند شوید و همینطور در بیمه سامان عضو شده و از خدمات این بیمه خصوصی استفاده کنید!

از طرفی، در حالی که هر روز اپراتورهای اول تا سوم در حال حذف بسته های اینترنت بلند مدت و حجم بالای خود هستند، سامانتل نه تنها اینترنت ارزان و به صرفه ای در اختیار مشترکین خود قرار می دهد، بلکه فروش طرح های نامحدود را نیز در دستور کار خود قرار داده و می توانید از اینترنت نامحدود با پرداخت ماهیانه 50 هزار تومان بهره مند شوید که پیشنهاد بسیار جذابی برای کسانی است که از اینترنت استفاده زیادی دارند و هر ماه مبلغ زیادی را خرج وبگردی شان می کنند.

در کنار همه این ها، سامانتل برای مشتریان جدیدش طرح های آغازینی فعال می کند که می توانند مشترک را با خدمات این شرکت آشنا کنند. تمامی سیم‌کارت‌های دائمی سامانتل میتوانند از بسته آغازین شامل (999 دقیقه مکالمه درون شبکه، 999 عددپیامک درون شبکه، 10گیگابایت دیتا) و تمامی سیم‌کارت‌های اعتباری سامانتل از بسته آغازین (999 دقیقه مکالمه درون شبکه، 999 عددپیامک درون شبکه، 5 گیگابایت دیتا) استفاده کنند. بسته های آغازین سامانتل یک ماه از زمان فعالسازی سیم کارت، اعتبار دارند و مشتری می تواند در این بازه زمانی از این هدیه ویژه استفاده کند.

بسته نبسته

یکی از خدمات دیگر این شرکت، بسته های متنوعی با عنوان بسته نبسته است که مشترک می تواند خودش بسته های مورد نیاز خود شامل اینترنت، مکالمه، پیام کوتاه و... را بسازد و به نوعی مصرف خود را مدیریت کند.

سامانتل از نظر پوشش آنتن دهی هم شرایط قابل قبولی دارد، نقشه مناطق پوشش خدماتی این اپراتور در وب سایت سامانتل قابل بررسی است. از طرفی امکان برقراری تماس بین الملل جزو ویژگی های دیگر سیم کارت سامانتل به شمار میرود.

آشنایی با کدهای دستوری سامانتل

کدهای دستوری سامانتل منحصر به فرد است! با توجه به گستردگی این کدها برخی از آنها را در جدول زیر برای شما تهیه کرده ایم:

سامانتل، سیمکارتی برای علاقمندان اینترنت!​​

سامانتل، سیمکارتی برای علاقمندان اینترنت!

کیف پول الکترونیک مانیز

طبیعتا اپراتوری که به یک بانک وابسته است، یکی از خدمات اصلی اش را روی کیف پول الکتورنیکی متمرکز می کند! "مانیز" یک خدمت نوین از سامانتل است که شما می توانید در آن از ویژگی های خاص مانیز، مانند: دریافت نقدی موجودی کیف پول الکترونیکی مانیز در هر زمان از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک سامان، امکان انتقال موجودی مانیز به تمام حساب‌ها و کارت‌های بانکی شبکه شتاب، در اختیار بودن موجودی کیف پول الکترونیکی مانیز نزد دارنده حساب برای انجام هرگونه خرید یا پرداخت، انتقال آنی وجه به‌صورت دوطرفه بین دارندگان مانیز، انتقال آنی وجه از حساب بانک سامان به مانیز و بالعکس، انتقال آنی وجه از مانیز به تمام حساب‌های بانکی(سامان و غیر سامان)، انتقال آنی وجه از کارت‌بانک سامان به مانیز و بالعکس، انتقال آنی وجه از مانیز به‌تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب، پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن‌ ثابت، تلفن همراه، جرائم راهنمایی و رانندگی، مشاهده موجودی و گردش مالی مانیز،امکان انتقال وجه از حساب بانکی سامان به سایر حساب‌ها، انتقال وجه کارت به کارت با مبدأ بانک سامان، مشاهده موجودی حساب بانکی سامان، خرید از فروشگاه‌های الکترونیکی، خرید از فروشگاه‌های عمومی و اختصاصی (از طریق  NFC، بارکد و مانیز به مانیز) ، پرداخت به مؤسسات خیریه و ... استفاده کنید.
برای فعال سازی این کیف پول، نیاز است که حتما مراجعه حضوری به شعب بانک سامان داشته باشید.

سامانتل، سیمکارتی برای علاقمندان اینترنت!

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

۱ نظر

  1. اینترنت نامحدود شو برداشته. بقیه طرحهاش هم خیلی گرونه. اینا جایی نمیخوابن که زیرشون آب بره