طرح های ویژه اپراتورهای همراه اول ، ایرانسل و رایتل برای ایام اربعین

در خبرهای قبلی در مورد برطرف کردن مشکلات احتمالی شبکه موبایل در ایام اربعین توسط شرکت ارتباطات زیر ساخت اطلاع رسانی کردیم. اپراتورهای موبایل نیز مناسبت ایام اربعین حسینی طرح های ویژه ای را برای مشترکان خود در نظر گرفته اند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

 


سرویس وای فای رایگان ویژه تمام زائرین دارای سیم کارت همراه اول


همراه اول به منظور ارائه خدمات بهتر ارتباطی به مشترکان به مشترکان از 2 برابر کردن ظرفیت شبکه خود در گذرگاه های مرزی خبر داد. همچنین مشترکان سیم کارت همراه اول از طریق 150 کیوسک  وای فای بین مسیر نجف تا کربلا و همچنین  در مواکب مهم می توانند از اینترنت رایگان بی سیم بهره مند شوند. وای فای همراه اول به مدت 2 هفته از تاریخ 20 آبان تا 3 آذر در سه نقطه مرزی ایران و کشور عراق قابل استفاده و رایگان است.

 همراه اول همچنین اطلاع رسانی کرده که مشترکین دارای سیم کارت ایرانسل و سیم کارت رایتل هم به صورت موردی می توانند به عنوان کاربر مهمان از این سرویس رایگان استفاده کنند. سرویس رومینگ بین الملل همراه اول با تخفیف ویژه به زائرین برای استفاده به صورت مکالمه ، پیامک و اینترنت ارائه خواهد شد.

 

همراه اول

 

 


ارائه سرویس اینترنت موبایل روزانه رایگان ویژه سیم کارت ایرانسل


زائرانی که در ایام اربعین از سیم کارت ایرانسل استفاده می کنند می توانند به مدت 14 روز از اینترنت روزانه رایگان استفاده کنند. استفاده از این سرویس در صورتی که مشترکان شارژ هم در سیم کارت خود نداشته باشند قابل استفاده می باشد. برای فعالسازی فقط کافی است کد دستوری #8*111* را بر روی کیبورد گوشی تلفن همراه خود وارد کنید.

اپراتور ایرانسل نیز پیش از ایام اربعین با برنامه ریزی و هماهنگی ها با شرکت ارتباطات زیرساخت ، نسبت به تقویت شبکه و افزایش تعداد سایت های سیار و دائمی به ویژه در نقاط مرزی مهران ، شلمچه و چزابه اقدام کرده بود تا به هنگام افزایش تعداد بالای زائرین شبکه پایداری داشته باشد.

 

سیم کارت ایرانسل

 

 


بهره مندی از طرح تخفیفی اربعین ویژه مشترکان  با سیم کارت رایتل


اپراتور رایتل نیز برای مشترکین جدید که نسبت به خرید سیم کارت اعتباری رایتل اقدام کنند 20 دقیقه مکالمه رایگان شامل تماس های دریافتی و خروجی در بسته آغازین خود هدیه می دهد که می توانند تحت عنوان رومینگ بین الملل رایتل در کشور عراق صحبت کنند. مدت زمان استفاده از این طرح از زمان استفاده از سیم کارت 60 روز می باشد.

رایتل برای مشترکان فعلی خود نیز 3 بسته  با تخفیف ویژه در نظر گرفته است . مشترکان دارای سیم کارت دائمی و اعتباری رایتل می توانند از بسته های زیر در مدت 60 روز استفاده کنند.


بسته اول:

شامل 20 دقیقه تماس دریافتی و خروجی + 10 پیامک ارسالی که مبلغ آن 20000تومان می باشد.


بسته دوم :

شامل  100 مگابایت اینترنت  که قیمت این بسته 35 هزار تومان می باشد


بسته سوم:

این بسته شامل 200 مگابایت اینترنت  به قیمت 50 هزار تومان می باشد

استفاده از سرویس رومینگ بین الملل دیتا و پیامک تنها برای سیم کارت های دیتا رایتل امکان پذیر می باشد. همچنین قیمت بسته های فوق بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده  می باشد. برای فعالسازی هریک از بسته های رایتل از کد دستوری #142* استفاده کنید.

سیم کارت رایتل

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

 

بدون نظر