روش های مختلف برای فعال و غیرفعالسازی آهنگ پیشواز همراه اول

سرويس آهنگ پيشواز اين امکان را به مشترکان سيم کارت های دائمی و اعتباری می دهد تا افرادی که به شماره موبايل آنها زنگ می زنند به جای شنيدن صدای بوق ساده ، آهنگ انتخاب شده مشترک را گوش کنند. آهنگ پيشواز براي اپراتورهای همراه اول ، ايرانسل و رايتل قابل فعالسازی می باشد. برای فعالسازی آهنگ پيشواز نيازی به گوشی هوشمند نيست و با گوشی های معمولی هم اين امکان وجود دارد چون اين سرويس از طريق خود اپراتور بر روی سيم کارت شما فعال می شود.

آهنگ پیشواز

 

 


نحوه فعالسازی و انتخاب آهنگ پيشواز همراه اول از طريق پيامک


روش اول ، ارسال پيامک می باشد که مشترکان سيم کارت های دائمی و اعتباری می توانند با ارسال پيامک بدون متن به ۸۹۸۹ راهنمای استفاده از سرويس را دريافت کنند. در صورتی که کد آهنگ پيشواز مورد نظر را می دانيد ، اين کد را به ۸۹۸۹ ارسال کرده تا اين سرويس برای شما فعال شود. پس از فعال شدن اين سرويس نتيجه از طريق پيامک به شما اعلام خواهد شد.

 


فعالسازی آهنگ پيشواز همراه اول از طريق سامانه تلفنی ۹۹۹۰


روش دوم ، تماس با سامانه تلفنی ۹۹۹۰ از سيم کارت همراه اول  می باشد که البته هزينه تماس با اين شماره رايگان هست. پس از شماره گيری با انتخاب گزينه ۱ و تاييد شماره همراه خود وارد منوی بعدی شويد. حال با انتخاب گزينه ۲ وارد بخش سرويس های ويژه همراه اول شويد. در مرحله بعد با گزينه ۲ يعنی دريافت سرويس ها را انتخاب کنيد سپس برای فعالسازی سرويس گزينه ۱ را وارد کنيد. در مرحله بعد با گزينه ۲ را انتخاب کرده و وارد بخش آوای انتظار شويد. البته آواي انتظار که در تلفن گويای ۹۹۹۰ گفته می شود همان آهنگ پيشواز می باشد. در آخرين مرحله با انتخاب گزينه ۱ می توانيد اين سرويس را فعال نمائيد.

 


استفاده از کد هاي دستوری USSD برای فعالسازی آهنگ پيشواز


روش سوم ، براي فعالسازی از اين طريق بايد قبل از هر چيز کد آهنگ پيشواز مورد نظر خود را بدانيد. پس از انتخاب آن از طريق کد دستوری زير اين سرويس برای شما فعال خواهد شد.

# کد آهنگ پيشواز انتخابی ** 221 10 *

آهنگ پیشواز همراه اول

 

 


غير فعالسازی آهنگ پيشواز همراه اول برای مشترکان دائمی و اعتباری


در قسمت قبل سه روش مختلف براي فعالسازی اين سرويس را گفتيم. حالا برای غير فعالسازی از همان سه روش مي توان استفاده کرد.


غير فعالسازی از طريق پيامک


برای اين کار عدد ۵ به سامانه پيامکی ۸۹۸۹ ارسال کنيد.


غير فعالسازی از طريق سامانه ۹۹۹۰


پس از شماره گيری گزينه ۲ يعنی سرويس های ويژه را انتخاب کنيد. در ادامه با فشردن گزينه ۲ يعنی دريافت سرويس ها وارد منوی جديد شويد ، در اين منو مجددا گزينه ۲ را برای غيرفعالسازی سرويس انتخاب نمائيد. در مرحله بعد با انتخاب گزينه ۲ وارد قسمت آوای انتظار شده و اين سرويس را غير فعال کنيد.

 


غير فعالسازی از طريق کد دستوری USSD


با استفاده از کد دستوری #223*10* از کيبورد گوشی تلفن همراه خود به راحتی می توانيد آهنگ پيشواز خود را غير فعال کنيد.

آهنگ پیشواز اپراتور همراه اول

 

 


تعرفه استفاده از سرويس آهنگ پيشواز همراه اول روی سيم کارت


آهنگ پيشواز جزو سرويس های کم هزينه و مقرون به صرفه می باشد. هزينه استفاده از اين سرويس برای مدت ۱ ماه ۳۰۰۰ ریال محاسبه خواهد شد. اگر دارای سيم کارت دائمی همراه اول می باشيد ، هزينه آن در پايان دوره به قبض موبايل شما افزوده خواهد شد و اگر از سيم کارت اعتباری همراه اول استفاده می کنيد قبل از فعالسازي بايد سيم کارت شما دارای شارژ کافی برای کسر هزينه باشد. در طول مدت استفاده از اين سرويس می توانيد بدون پرداخت هزينه ای آهنگ پيشواز خود را تغيير دهيد.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

 

بدون نظر