استعلام تعداد خطوط به نام مشترکان از طریق پیامک نیز ممکن شد

در ابتدای سال ۱۳۹۵ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از راه‌اندازی سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیار به نام اشخاص بر روی پورتال این خود خبر داده بود که مشترکان با مراجعه به آدرس اینترنتی mobilecount.cra.ir از تعداد سیم‌‌کارت‌هایی که با کد ملی آنان ثبت شده است ، مطلع شوند ، جدیدا این امکان نیز اضافه شده که با ارسال پیامک ، تعداد خطوط موبایل به نام خود را استعلام گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، امکان مذکور برای تسهیل در استعلام تعداد خطوط ثبت شده به نام مشترکان راه‌اندازی شده و مشترکان تلفن همراه می‌توانند با ارسال کد ملی خود به سرشماره 3000504901 از تعداد خطوط ثبت شده به نام خود در اپراتورهای تلفن همراه کشور با خبر شوند.


حسین فلاح جوشقانی همچنین با اشاره به اینکه امکان استعلام تعداد خطوط از طریق مراجعه به سایت mobilecount.cra.ir وجود دارد ، تاکید کرد: مشترکان می‌توانند از طریق یک خط تلفن همراه که مطمئن هستند متعلق به خودشان بوده و اطلاعات آنها مانند کد ملی به درستی ثبت شده است ، تعداد خطوط ثبت شده به نام خودشان را استعلام کنند.


وی افزود: مشترکان تلفن همراه درصورت مشاهده هرگونه مغایرت در تعداد خطوط ثبت شده به نام خودشان برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از خطوط می‌توانند به دفاتر خدمات مشترکان اپراتورها مراجعه کرده و با ارائه کارت ملی از همه خطوط به نام خود آگاه شده و برای قطع هر یک از سیم‌کارت ها اقدام کنند.


مشترکان در صورت بروز مشکل هنگام استفاده از سامانه می‌توانند موارد مورد نظر یا پرسش های خود را به پست الکترونیکی mobilecount@cra.ir ارسال و راهنمایی و پاسخ لازم را دریافت کنند.
 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

 

بدون نظر