هدیه ایرانسل به مناسب 10 سالگی ، یک روز مکالمه رایگان

روز پنجشنبه 29 مهر ماه همزمان با دهمین سالروز راه‌اندازی شبکه ایرانسل ، مشترکان دائمی این اپراتور می‌توانند از هدیه یک روز مکالمه رایگان درون شبکه استفاده کنند. این تخفیف از ساعت 0:00 بامداد تا ساعت 23:59 پنجشنبه قابل استفاده خواهد بود.

 

بر اساس این گزارش ، شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در تاریخ ۶ آذر ۱۳۸۴ موفق به دریافت پروانه شبکه خدمات ارتباطات سیار (جی اس ام) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شد و توانست در مدت زمان کوتاهی پس از دریافت مجوز مذکور ، مراحل راه‌اندازی و توسعه شبکه را به انجام رسانده و در ۶ شهریور ۱۳۸۵ (۹ ماه پس از دریافت مجوز) بهره‌برداری آزمایشی از شبکه را آغاز کند. شبکه ایرانسل در ۲۹ مهر ۱۳۸۵ به صورت رسمی در شهرهای تهران، مشهد و تبریز افتتاح شد و توانست با ارائه خدمات سریع ، به‌روز در سراسر ایران ، امکان استفاده از تلفن همراه را برای همه اقشار مردم فراهم کند. به این ترتیب ، ایرانیان صف‌های طویل و انتظار طولانی برای دریافت سیم‌کارت را برای همیشه به فراموشی سپردند.

 

ایرانسل طی ده سال گذشته با ارائه شبکه گسترده اینترنت همراه ، در حال حاضر شبکه نسل سوم تلفن همراه را (3G) در 1270 شهر ، دهستان و جاده و شبکه نسل چهارم (4G/LTE) را در 305 شهر ، دهستان و جاده در دسترس مشترکان خود قرار داده است. ایرانسل همچنین با دارا بودن گسترده‌ترین شبکه رومینگ مکالمه و دیتا در ایران ، این امکان را برای مشترکان خود فراهم آورده که به استفاده از خدمات تلفن همراه در سفرهای خارجی خود حتی در هواپیما هم ادامه دهند.

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

 

بدون نظر