نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶ آغاز به کار کرد

هفدهمین نمایشگاه ایران تلکام صبح امروز با هدف عرضه و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندیهای متخصصان کشورمان و شرکتها و تولیدکنندگان داخلی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدت ۴ روز آغاز به کار کرد.

 

در این نمایشگاه قرار است ارائه و اطلاع‌رسانی درباره آخرین دستاوردهای کشورهای خارجی در زمینه صنعت مخابرات و فراهم آوردن بستر مناسب جهت انتقال بیشتر فناورهای روز کشورمان صورت گیرد. موضوعات اصلی این دوره از نمایشگاه شامل انواع سیستمها ، تجهیزات و سرویسهای مخابراتی اعم از انواع آنتن‌ها و کابلهای مخابراتی تجهیزات ماهواره‌ای ، تجهیزات سنجش و اندازه‌گیری ، تکنولوژی ارتباطات ماهواره‌ای ، سیستمهای ارتباطات کابلی و سیستم‌های دریافت و ارسال ماهواره‌ای خواهد بود.

 

موضوعاتی از قبیل نرم‌افزارها و سخت‌افزاراهای مخابراتی ارتباطی ، وسایل و تجهیزات انتقال و ادغام داده‌ها و تجارت الکترونیک از جمله موضوعات مرتبط با این دوره ایران تلکام ۲۰۱۶ خواهد بود. در این نمایشگاه ۲۲۰ شرکت و واحد تولیدی داخلی و ۹۵ شرکت خارجی یا نمایندگی آنها در فضایی بالغ بر ۳۲ هزار متر مربع کنار هم به ارائه محصولات و دستاوردهایشان خواهند پرداخت.

 

بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی دست اندرکاران اجرایی در این دوره از نمایشگاه نمایندگانی از ۲۲ کشور اسپانیا ، اسلونی ، امارات متحده عربی ، انگلیس ، افریقای جنوبی ، آلمان ، جمهوری چک ، چین ، روسیه ، ژاپن ، سوئد ، فرانسه ، فنلاند ، قزاقستان ، کانادا ، کره جنوبی ، کویت ، لهستان ، هلند ، هند ، ویتنام و یونان حضور خواهند داشت.

 

این نمایشگاه از ۴ تا ۷ مهرماه (25 تا 28 سپتامبر 2016) از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

 

بدون نظر