نرخ رومینگ ایرانسل در ۴ کشور کاهش یافت

ایرانسل از عرضه مقرون به صرفه‌ترین تعرفه خدمات رومینگ بین‌الملل تلفن همراه برای مسافران عراق، عربستان، ترکیه و آذربایجان و تا ۹۶ درصد کاهش در تعرفه خدمات رومینگ اینترنت همراه در این کشورها خبر داد.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، با استفاده از خدمات رومینگ بین‌الملل، مشترکین سیم‌کارت‌های ایرانسل می‌توانند در سفرهای خارجی خود با حفظ شماره، به خدمات تلفن همراه دسترسی داشته و ارتباطات تلفنی خود را برقرار کنند.

با کاهش چشمگیر تعرفه مکالمات، ارسال پیامک و اینترنت همراه از طریق "اپراتورهای زین، آسیاسل و کوراک عراق"، "STC، اتصالات و زین عربستان"، "ترکسل ترکیه" و "آذرفون جمهوری آذربایجان"، ارزان‌ترین تعرفه رومینگ بین‌الملل در کشورهای عراق، عربستان، ترکیه و آذربایجان توسط ایرانسل به مشترکان عرضه شد.

"روشن کردن سیم‌کارت" و"دریافت پیامک" در کلیه اپراتورهای طرف قرارداد رومینگ با اپراتور دوم ارتباطی رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مشترکان ندارد.

ضمن آنکه با کاهش تا 96 درصدی تعرفه رومینگ اینترنت همراه در این کشورها، امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز در سفرهای خارجی با مقرون به صرفه‌ترین تعرفه دیتا برای مشترکان این اپراتور فراهم شد.

با اعمال تعرفه‌های جدید، هم‌اکنون تعرفه هر دقیقه تماس در داخل کشور عراق از طریق اپراتور زین، 11هزار و 100ریال و از طریق اپراتورهای آسیاسل و کوراک این کشور 34هزار و 400 ریال تعیین شده است.

تعرفه هر دقیقه مکالمه دریافتی از طریق رومینگ با اپراتور زین و آسیاسل هم 15هزار ریال و از طریق کوراک 12هزار و 40 ریال محاسبه می‌شود. این در حالی است که هر دقیقه تماس از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل با ایران، از طریق رومینگ به شبکه زین عراق، 22هزار و 200 ریال و از طریق شبکه‌های آسیاسل و کوراکسل 75هزار و 680 ریال برای مشترکان هزینه در بر خواهد داشت.

ارسال هر پیامک از طریق شبکه زین و آسیاسل برای مسافران ایرانسلی عراق 5هزار و 180 ریال و از طریق شبکه کوراک 15هزار و 480 ریال محاسبه می‌شود. هزینه استفاده از هر مگابایت اینترنت همراه از طریق زیرساخت شبکه‌های آسیاسل و کوراک هم در این کشور 10 هزار ریال است.

مشترکان ایرانسلی‌ که به عربستان سعودی سفر می‌کنند هم در هنگام استفاده از خدمات رومینگ بین‌الملل با استفاده از زیرساخت شبکه‌های STC، اتصالات و زین این کشور به ازای هر دقیقه تماس در داخل کشور، دریافت مکالمه و تماس با ایران 5هزار و 990 ریال و برای ارسال هر پیامک 3هزار و 600 ریال خواهند پرداخت. این در حالی است که هزینه استفاده از هر مگابایت اینترنت همراه از طریق سیم‌کارت‌های اپراتور دوم در این کشور 10هزار ریال است.

کسانی هم که در زمان سفر به ترکیه، شبکه ترکسل را بعنوان شبکه میزبان رومینگ خود انتخاب کنند هم برای هر دقیقه تماس در داخل کشور و همچنین برای هر دقیقه تماس با ایران 20هزار ریال و برای هر دقیقه مکالمه ورودی 15هزار ریال خواهند پرداخت. ارسال هر پیامک برای این دسته از مشترکان 7هزار ریال و استفاده از هر مگابایت ترافیک اینترنت همراه تنها 5هزار ریال برای این مشترکاان هزینه در بر خواهد داشت.

هر دقیقه تماس در داخل کشور هم برای کسانیکه در زمان سفر به کشور آذربایجان، آذرفون را بعنوان اپراتور میزبان انتخاب کنند 15 هزار ریال، دریافت مکالمه 18هزار ریال، تماس با ایران 50هزار ریال، ارسال پیامک 10هزار ریال و هر مگابایت اینترنت همراه 15 هزار ریال هزینه در بر خواهد داشت.

مشترکان تنها کافی است پیش از سفر به کشورهای طرف قرارداد رومینگ بین‌الملل، برای دسترسی به تمامی این خدمات، پیش از خروج از کشور، با شماره‌گیری کد دستوری #1*111* از سیم‌کارت اعتباری خود به سادگی و بدون هزینه سرویس رومینگ را فعال کنند. تمامی مشترکان ایرانسل با شماره‌گیری #7*، در هر مکان و زمان و با استفاده از رمز دوم کارت بانکی خویش می‌توانند به راحتی و با قیمت واقعی شارژ مورد نیاز خود را تهیه کنند.
open website cheat on my wife
my boyfriend cheated on me with my mom why women cheat on husbands link
website day after pill abortion pill stories
cook county abortion clinic read abortion clinic in md
how many men have affairs click why some women cheat

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

اولین نفری باشید که نظر میدهید.