پیشواز نوشتاری موبایل هم آمد

سرویس "پیام پیشواز" امکان نمایش جمله یا متن دلخواه را برای اطلاع‌رسانی در خصوص وضعیت خود یا برقراری ارتباط با دیگران از طریق صفحه نمایش تلفن همراه تماس‌گیرندگان ممکن ساخت.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، اپراتور دوم ارتباطی درباره عملکرد پیام پیشواز گفته است که این سرویس مشابه سرویس آهنگ پیشواز است که با استفاده از آن، مشترکان با موسیقی مورد علاقه خود به استقبال تماس گیرندگان می‌روند‌ با این تفاوت که با سرویس پیام پیشواز،‌ متن انتخابی مشترک در تمامی تماس‌هایی که با شماره یا شماره‌های مورد نظر وی برقرار می‌شود به‌صورت یک فلش، پیام بر روی تلفن مشترک تماس گیرنده ایرانسلی نمایش داده می‌شود.

در حالیکه فرد تماس گیرنده با مشترک ایرانسل در انتظار پاسخگویی است، وی می‌تواند احساس خود در آن لحظه، وضعیت دسترسی یا یک جمله آموزنده را با او به اشتراک بگذارد و از این سرویس می‌توان به عنوان روش جدید برقراری ارتباط در مواردی که مشترکان ایرانسل، قادر به پاسخگویی نیستند استفاده کنند.

همچنین مشترکانی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند نیز می‌توانند از امکان تنظیم پیام و نمایش آن برای مخاطبان و کاهش هزینه ارسال پیامک بین‌المللی استفاده کنند.

امکان تعریف لیست مجاز استفاده از سرویس برای نمایش پیام برای یک یا چند شماره خاص و امکان تعریف لیست غیر مجاز برای عدم نمایش پیام به یک یا چند شماره خاص از دیگر ویژگی‌های این سرویس جدید ایرانسل است.

مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری برای فعال‌سازی و استفاده از این سرویس لازم است عبارت "OZV" را به 8585 پیامک کنند. پس از آن امکان تنظیم عبارت انتخابی ممکن می‌شود.

غیرفعال‌سازی این سرویس نیز از طریق ارسال عبارت "LAGHV" به 8585 در هر لحظه امکان‌پذیر است. برای تنظیم عبارت انتخابی، میتوان عبارت مورد نظر را به 8585 پیامک کرد.

در این صورت، عبارت پیامک شده، در صورت وجود جایگزین عبارت قبلی تنظیم شده، می‌شود.

هزینه استفاده از سرویس ماهیانه 500تومان تعیین شده که امکان انتخاب 30 پیام پیشواز را به مشترکان می‌دهد.
why do men cheat on their wife how to cheat on my husband percent of women that cheat
wife affair married men affairs dating for married

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

 

بدون نظر